Triumph Essence

Propagace značky Triumph.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Triumph Essence je novou prémiovou značkou spodního prádla, která zosobňuje okouzlující vzhled, mistrné zpracování a jemné, atraktivní detaily – tedy rysy, které jsou pro Triumph charakteristické po celou dobu jeho 125leté existence. Nyní, u příležitosti 125 let od založení společnosti, Triumph přichází se zcela novou značkou, která posouvá dosavadní krejčovský um na úplně novou úroveň a představuje revoluci jak v oblasti módy, tak v oblasti inovací. Série Mysterious Essence, Seductive Essence a Sparkling Essence tvoří dohromady kolekci Triumph Essence. Každá z těchto sérií se vyznačuje specifickými detaily a všechny kladou důraz na maximální pohodlí a perfektně padnoucí střihy.

Logo_Triumph_Essence

Název kolekce ji přesně vystihuje. Jedná se o výběr toho nejlepšího ze samotné podstaty značky Triumph a jejích dosavadních úspěchů.

Série Mysterious Essence se vyznačuje okouzlujícím retro vzhledem, který zdůrazňuje ženskou krásu. Svůdné prádlo ze série Seductive Essence zaujme smyslnými transparentními vsadkami v kombinaci s lesklým, elastickým materiálem, překrásnou krajkou a ozdobnými sklady.Vánoční série Sparkling Essence je naprosto oslňující. Exkluzivita tohoto prádla je podtržena nádhernou krajkovou aplikací a atraktivními třpytivými ozdobami.

V kolekci Triumph Essence podzim/zima 2011 se hodně odráží vliv francouzské módy, haute couture a noční Paříž, to nejlepší místo pro kosmopolitní ženy milující módu, které se nebojí vytvořit svůj vlastní osobitý styl. Co činí tuto kolekci jedinečnou, je exkluzivní kombinace luxusních materiálů, čistých linií, výjimečného důrazu na detail a maximálního pohodlí. Toto okouzlující prádlo je novým symbolem sebevědomé krásy.

Tváří této nové prémiové značky je světoznámá topmodelka Helena Christensen.

Helena ztělesňuje vše, co je charakteristické pro tuto luxusní značku, a je její perfektní představitelkou se svou silnou osobností, tvůrčím elánem, sebevědomím a krásou, obdivovaná jak ženami, tak muži.

Luxusní kolekce Triumph Essence úspěšně snoubí perfektně padnoucí střihy, nádherné detaily a překrásné barvy a přináší na trh spodní prádlo, po jakém každá žena touží!

Kolekce Triumph Essence podzim/zima 2011 bude k dostání pouze ve vybraných prodejnách od poloviny listopadu 2011.

www.triumph.com/cz

Triumph Essence