Zaměřte se na své křivky

Získejte postavu, o které jste vždy snily – okouzlující výstřih, štíhlý pas, ploché břicho nebo pevný zadeček můžete mít během okamžiku díky nejnovějšímu spodnímu prádlu s tvarujícím efektem. Prádlo Shape Sensation zdůrazňuje ženskou krásu, dodá vám sebevědomí a zajistí sexy vzhled.

Tři nové série, které si zamilujete – Lace Sensation, Retro Sensation a Smooth Sensation nabízejí okouzlující modely se zeštíhlujícím efektem v široké škále krásných střihů. Jemné detaily a trendy barvy podtrhují luxusní vzhled této kolekce.

triumph

Lace Sensation – okouzlující série vyrobená z nejmodernějšího elastického materiálu v krajkovém provedení se vyznačuje vysokým pohodlím při nošení. Díky bezešvému zakončení je prádlo pod svrchním oblečením takřka neviditelné. 2 střihy podprsenek, 3 střihy kalhotek, košilka a bodydress se představí ve dvou barvách – černé a karamelové.

Triumph
triumph

Retro Sensation – originální série v retro vzhledu, vyrobena z nejmodernějšího, jemně lesklého materiálu, zajistí perfektní křivky. Prádlo z této série se výborně hodí jak pod rafinované večerní róby, tak pod přiléhavé šaty pro denní nošení. Dvojitý lem a bezešvé zakončení poskytují perfektní pohodlí. Tato série obsahuje vyztuženou podprsenku, 2 střihy kalhotek, košilku a bodydress ve dvou barvách – černé a stříbrošedé.

triumph
triumph

Smooth Sensation – skvěle se hodí pod přiléhavé šaty ze splývavých materiálů a pouzdrové sukně. Prádlo má silný tvarující efekt a zajistí štíhlý pas a okouzlující dekolt. Lehké a jemné materiály jsou nejen funkční, ale zároveň maximálně pohodlné. Série obsahuje košilku a kalhotky s vysokým pasem ve třech barvách – černé, tělové a růžové.

triumph

Výrobky z kolekce Shape Sensation zakoupíte v síti značkových prodejen Triumph, adresy najdete na www.triumph.com/cz.

EBC promo