Klára Nademlýnská obléká Lindu Rybovou

Jedna z nejrespektovanějších českých návrhářek Klára Nademlýnská vybrala ze své nejaktuálnější kolekce modely pro herečku Lindu Rybovou. Jak sama říká, v této kolekci převažuje šedá, bílá a černá. Postavila ji hlavně na tradičních vlněných látkách. „Typické pro tuto kolekci jsou detaily jako třeba zipy lemované tkanicemi a krajky. Ty jsou jako motiv potisku i na některých topech a šatech a jsou vlastně určitým pojítkem celé kolekce,“ říká Klára.

U focení měla jasnou představu, jak by měla herečka v jejích modelech působit: trochu jako klukovská rebelka, trochu jako křehká žena.
Lindu samotnou nejvíc zaujaly ze všech modelů, které kvůli focení vyzkoušela, volné kalhoty z červeného úpletu. „Působí elegantně, a přitom trochu jako tepláky. Ta symbióza mi přijde vtipná,“ směje se Linda. „Vzala jsem na milost červenou, i když ji vůbec nemám ráda. Odjakživa pro mě bylo nemyslitelné, že bych nosila něco elegantního, ale teď přicházím na to, že už mi není vlastní chodit jen v klučičím oblečení, hledám něco, co by bylo na hraně.“

Lindinu proměnu v modelech Kláry Nademlýnské si můžete vychutnat v aktuálním vydání časopisu Elle.

EBC promo