To nejlepší z červeného koberce filmového festivalu v Cannes

 

Filmový festival v Cannes, ta bezpochyby nejpůvabnější óda na kinematografii na světě! I tentokrát červený koberec hostil známé tváře filmu a popkultury, v koprodukci s nimi nabídl mnohé módní momenty. V těch hlavní roli hrály róby od renomovaných evropských módních domů i zámořských značek. Neméně důležité role se zhostili jejich nositelé, ve světlech reflektorů a záblescích fotoaparátů veskrze dokonalí. Jestliže jste v posledních dnech zabrouzdali na sociální sítě, jistě vám tato podívaná neunikla. Všechny pohledy se totiž soustřeďují jen a jen na dění ve městě filmového festivalu.

Dnes se každoročního květnového festivalu účastní na devětaosmdesát zemí, a i když jsou filmy hlavním lákadlem akce, přitahuje i móda. Letošní konání nabídlo nejen filmy, ale i večeře a večírky za účasti těch nejslavnějších osobností. A ti, kteří se zúčastnili, podávali skutečně velkolepé módní výkony. Od Anne Hathaway po Bellu Hadid, kdo se svých fashion rolí zhostil nejlépe?

 

Toto jsou ty nejkrásnější róby červeného koberce letošního filmového festivalu v Cannes:

Zdroje: festival-cannes.com, ft.com

Mohlo by se vám líbit

PO ROZCHODU RAČTE OBLÉKNOUT REVENGE DRESS

Pomstychtivé, porozchodové, všeodhalující. Oblékla je Diana Spencer i Mariah Carey, v poslední době jsou skloňovány v souvislosti s Julií Fox. Jsou skutečné, nebo jsou jen konstruktem médií? Ať už tak či onak, jde o neoficiální fenomén světa módy i slavných. Kde se vzaly šaty, které si vysloužily název Revenge Dress?
elle.cz