Nejstylovější dvojice tohoto léta? Rihanna a A$AP Rocky

 

Naše módní volby jsou odrazem osobnosti, proto neberme na lehkou váhu soulad vkusu Rihanny a  A$AP Rockyho. Oba milují eklektické kombinace, ve kterých by většina z nás vypadala přinejmenším zvláštně. Jsou to výrazné persony, kterým nevadí pozornost. Naopak, vyhledávají ji. I prostřednictvím svého oblečení.

Možná na vás jejich módní volby působí zvláštně, ale musíte uznat, že jsou originální. Jako například outfity, které Rihanna a Rocky ukázali na jednom gala v New Yorku. Rihanna na sobě měla hit letošního i minulého léta: šaty, kterým se říká slip dress. Evokují spodničku nebo noční košilku a nosí je teď všichni. Ale jen Rihanna si je nechala pošít vintage korálky od Diora a vzala si k nim chlupatou růžovou čepici, zlaté střevíčky od Toma Forda a ikonickou kabelku Fendi Baguette. A$AP nezůstal pozadu, i jeho oblečení pocházelo od těch nejslovutnějších módních domů: kožené kalhoty od Ricka Owense a svetr od Rafa Simonse.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Možná nám mělo být jasné, jak to mezi Rihannou a Rockym dopadne už v roce 2019, kdy spolu nadšeně pózovali na amerických Fashion Awards. Zpěvačka na sobě měla šaty vlastní značky Fenty, které byly osázené diamanty od Harryho Kotlara, zatímco A$AP si vybral oversized oblek a tenisky od svého oblíbeného Ricka Owense.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Náš nejoblíbenější styling této dvojice je ale Rihanna v oversized saku od japonského návrháře Junya Watanabeho, který si vzala zřejmě na holé tělo a obula k němu lodičky, na hlavu narazila baseballku. Podobný blejzr seženete ve vintage storech i v okresních secondhandech. Jen musí být dvouřadé. Rihanna se takhle oblékla na návštěvu Rockyho kanceláře v New Yorku, krátce poté, co odešla vyšel na ulici na krátkou cigaretovou pauzu i rapper, který byl viděn v denimových šortkách a větším bílém tričku. Oba tyto stylingy jsou snadno napodobitelné a oblečení k nim potřebné seženete bez problémů z druhé ruky.

ALE NE! NEJVĚTŠÍ HVĚZDNÉ ROZCHODY, KTERÉ NÁM ZLOMILY SRDCE

elle.cz