Nejstylovější red carpet looky hvězd: Letos zářila Lively i Bieber

Miliony lidí se těší na velkolepé akce, mezi které patří Oscaři, MET Gala či ceny Grammy. A to především ze zvědavosti, co si na tyto události obléknou ty nejstylovější, nejznámější a nejkrásnější hvězdy světa. Sledování zvolených outfitů se pro některé módní nadšence stalo vášní a náramnou zábavou. Není divu. Mnohé slavné tváře totiž přinášejí jeden dokonalý look za druhým a jsou tak považovány za ikony módy. Mezi nejstylovější celebrity už několik let patří herečka Blake Lively, herečka a zpěvačka Zendaya, herečka Kristen Stewart, herec Timothée Chalamet, modelka Elsa Hosk či herečka Dakota Johnson.  

Všechny hvězdy, které jsme zařadili do velké galerie plné úžasných looků, móda evidentně baví a potrpí si na to, jak vypadají a jakým způsobem se prezentují. K dokonalosti jim samozřejmě dopomáhají i stylisté, kteří jim vybírají ty nejluxusnější designerské róby, šperky a doplňky. Herečka Blake Lively je znicméně známá tím, že si všechny looky vymýšlí sama, protože styling je její vášní. Slavní zvolili letos róby a obleky například od značek Valentino, Versace, Chanel či Gucci. Prim hrály výrazné aplikace, masivní doplňky, průstřihy a pompéznost či elegance. Každá z hvězd ukázala, jaký má styl, v čem se cítí sebevědomě či sexy i to, co považuje za svou přednost.

Lively, Zendaya, Butler a další. Prohlédněte si ty nejzdařilejší red carpet looky:

Ačkoliv černá, bílá a červená patří mezi ty nejčastější a nejoblíbenější barvy rób, letos se mnohé hvězdy ukázaly také v tlumených či jemných barvách. Na pestré tóny pak vsadila vsadila třeba herečka Barbie Ferreira známá díky seriálu Euforie, modelka Chrissy Teigen, herecká legenda Helen Mirren či modelka Aweng Chuol

Velmi probírané bývají každoročně především modely, které odhalily co nejvíc kůže. Tento rok se nejvíce odvázala a ukázala například zpěvačka Halsey, herečka Zoë Kravitz a herečka a modelka Adwoa Aboah. Naopak střídmost, klasiku a eleganci zvolili herečka Nicole Kidman, herečka Sophie Turner, herec Will Smith, herec Andrew Garfield či modelka a módní ikona Alexa Chung

Každý rok jsou také hojně diskutované i obleky slavných mužů. Ti bývají občas kritizováni za to, že jsou málo kreativní a umí si obléknout pouze klasický černý oblek. Někteří však i letos vybočili z řady a svým lookem zabodovali. Patří sem například hudebník Dave, zpěvák Shawn Mendez či herec Austin Butler.

Ty nejúchvatnější róby nejčastěji hvězdy oblékají na MET Gala, které každoročně vzniká pod taktovkou Anny Wintour, či na filmový festival Cannes. Letos bylo, co se týče outfitů, asi největším zklamáním předávání Oscarů, některé však pobouřila i módní a charitativní akce MET Gala. Mnoho celebrit se totiž, jako každý rok, nedrželo daného tématu.