REKLAMA

Svůdná, decentní a nositelnější nová kolekce módního domu Celine

REKLAMA

 

Dějištěm prezentace nejnovější kolekce se stala slavná Promenade des Anglais, jejíž prostředí v nás vzbuzuje touhu po horkých letních dnech a nocích na riviéře. Kolekce Baie des Anges, která právě spatřila světlo světa v unikátním video sestřihu, totiž ztělesněním této touhy je. Vzdává hold francouzské klasice a časům dávno minulým, proto v ní nechybí prvky jako pruhovaná trika, saka a kostýmky či romantické vázání namísto límečku. Slimane však francouzskou klasiku promítá do prostředí jedenadvacátého století pomocí mísení se sportovními prvky – v kolekci hned několikrát spatříte bombery, kšiltovky, objemné mikiny s nápisy i sportovní soupravy.  

 

Celine
Info ikona

 

Nemyslete si však, že strávíme další rok v pohodlném domácím odění. Abychom měli v čem vyrazit do víru noční Nice, zařazuje do nové kolekce návrhář nabírané sukně velkých objemů a hned několik variací na klasické večerní šaty, vždy zdobené flitry. Ty, ve spojení s jinými materiály užitými v kolekci, tvoří zdánlivě eklektický, ale dokonale spolu ve vzájemné symbióze fungující celek. Potkáte se zde s věčným denimem nebo s kůží, ze které jsou utkané pouzdrové sukně i bundy. Zvolenou monochromatickou paletu tlumených barev jen sem tam obzvláštní barevný detail v podobě zajímavé kabelky či bot nebo všudypřítomný monogram Celine, který získal prostor především na doplňcích a vévodí například nové siluetě tašky, kterou zdobí namísto klasického popruhu.  

Co bychom si jen od kreativního ředitele přáli – a je to naše skromné, osobní přání – je větší odvaha, kterou bychom si po měsících divné doby, ve které se nacházíme, přáli. Budiž nám však útěchou Slimanova záplava flitrů, kterými v kolekci rozhodně nešetřil a opatřil jimi i třeba zmiňované sportovní soupravy. 

Obujte podpatky, nasaďte sluneční brýle a zhlédněte nejnovější kousky Celine, které předpovídají slunné vyhlídky na letní sezónu roku 2022: 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA