Nová kolekce od Ester a Josefiny je tady

„Vytvořily jsme košilky, které jsou zároveň i šaty. Jsou pohodlné pro noční spánek a krásné na denní nošení. Ráno se probudíte a můžete jít rovnou ven a snít dál,“ říkají ke kolekci její autorky Ester a Josefina. „Chtěly jsme vytvořit kolekci, ve které se budou všechny cítit žensky a uvolněně, zároveň by ale měla být vhodná k lenošení a dennímu snění. Spánek je důležitý pro všechno, co děláme, pojďme víc snít a odpočívat! To je poselství této kolekce,“ doplňuje Ester Geislerová.

S přicházejícím jarem a létem, chtěly vnést do kolekce šatů „To a jen sen PINK“ teplé, pastelové a pozitivní tóny – růžovou, červenou a oranžovou kostku i jednobarevnou béžovou barvu, které říkají vanilková. „Kostkované šaty nám připomínají milovaný čas na chalupách a chatách, klasické ubrusy i utěrky, které měly i naše babičky. Klasická retro nostalgie!“ popisují autorky.

Z ubrusů i utěrek

Košilky jsou vyrobené ze stoprocentní bavlny a jsou k dostání ve dvou velikostech – menší  (S/M) a větší (M/L). „Je to příjemný funkční materiál, ve kterém se nemáme tendenci potit,“ říká Josefina s tím, že je to plátno, z něhož se šijí ubrusy i utěrky. „Látka je pevná, vydrží dlouho a může se předávat z generace na generaci. Navíc je vše vyrobeno v Česku a má náš originální střih,“ dodávají Ester Geislerová a Josefina Bakošová.

ej

O Ester & Josefině:

Herečka Ester Geislerová a návrhářka Josefina Bakošová tvoří kreativní duo zaměřující se na konceptuální projekty, módu a vše, co souvisí s jejich značkou Esterajosefina. Jejich první společný projekt byly kabelky pro děti Pepieta. Následovala společná práce na kolekci trik Manifesto, na kterých jsou notoricky známé vztahové věty. Poté následovala kolekce triček Manifesto EMET, která se odkazovala k současnému společenskému jevu – přepracovanosti, syndromu vyhoření a neschopnosti odpočívat a opečovávat naše tělo i duši. Společným dílem je internetová senzace Instagram Esterajosefina, knihy a audiokniha Terapie sdílením, přednáška Terapie sdílením LIVE o vztazích a komunikaci s párovým terapeutem Janem Vojtkem. Brzy uvedou podcast Terapie sdílením.

 

Lokace: @vcelinyzeliv

Photo: @anetabenedict

Make-up/Vlasy: Kateřina Foltová @katyandjel

 

Osobnosti kolekce:

Monika Načeva #monikanaceva

Kateřina Kolářová #katerinakolarova

Agáta @agatakolarova

Mária @_maria.neal_

Prohlédněte si kolekci „To a jen sen“ od úspěšné dvojice Ester & Josefina:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)