10 + 1 důvod, proč mít novou ELLE

1. Květen je měsíc plný lásky. A proto jsme nechali rozkvést i titulní stranu, jejíž coverstar je topmodelka Michaela Kociánová. Nechte se jí provést rozkvetlými novinkami luxusních šperkařských domů ve fashionstory, která startuje na straně 152.

2. Jdete na schůzku a chcete dát outfitu šťávu? Inspirujte se módním editorialem, který vám ukáže, jak mít extra styl za málo peněz. A taky vás definitivně přesvědčí, že tenisky jsou nutností nové sezony.

3. A pokud se jedná o milostnou schůzku, měly byste rozhodně nalistovat stranu 118. Tam vám totiž rapper Vladimir 518 a producent Jiří Ptáček vysvětlí, co se mužům doopravdy honí hlavou, když potkají tu pravou a chtějí ji požádat o ruku.

4. Nebo jste single a chtěla byste být zadaná? Plusy a minusy obou stavů porovnala Bára Šťastná a Ilona Kleníková

5. ELLE také vyzpovídala své kamarádky na téma, jaký kosmetický zásah už by své pleti nikdy neudělaly. Nechte se poučit od zkušených a neopakujte jejich chyby.

6. Jaké hvězdy inspirují hvězdy? Mladé talenty se vtělily do svých zahraničních ikon. Do jakých zjistíte, když nalistujete stranu 144.

7. Do role se pro květnovou ELLE vtělila i Ivana Chýlková se synem Jáchymem, kteří před objektivem sehráli grotesku. Taky se Jáchym stal nejnovějším členem redakce a Ivanu vyzpovídal jako profesionál.

8. A jako v každém čísle vám na úvodních stranách představíme nové jarní a letní trendy. TY barvy, střihy, doplňky. Ale zároveň představíme ty nejzajímavější osobnosti ze světa módy, které se téměř celý život oblékají identicky. Proč? Nalistujte stranu 122.

9. ELLE slaví 20 let. Celý rok. S vámi a pro vás. I v květnovém čísle jsme si pro vás připravili dokonalé dárky. Co můžete vyhrát, zjitíte zde.

10. A tím to nekončí. SHOPPINGFEVER je tu! Konečně! Nakupování nikdy nebylo lepší. Jaký exkluzivní servis si můžete zarezervovat zjistíte na www.myshoppingfever.cz a kupony se slevami až 50% najdete kolem strany 250. Těšíme se na vás na nákupech!

+1

Bonus pro všechny předplatitelky. Jako překvapení jsme vám ke květnovému číslu poslali luxusní řasenku Sumptuous Infinite od Estée Lauder. Chcete se také stát součástí a předplatit si ELLE? Dokonalé a výhodné balíčky najdete na burdamedia.cz/predpatne

Picture_100_copy

EBC promo