3. listopad je velký den. Vychází nový ELLE Man

Váš podzim a zima nebudou ani trochu nudné. Vychází totiž už pátý ELLE Man a je nabitější než kdykoli předtím. Tím si budete jistí i vy, až v něm najdete tyto a spoustu dalších věcí.

Jak se má běloch mezi černochy? Může se Čech chytit v NBA? Je basketbal sportem jen pro obry? Tomáši Satoranskému se jako jednomu z mála Evropanů podařilo uspět v americké NBA. Přečtěte si rozhovor s ním.

Co chcete a budete nosit tuto sezonu? Všechno, co tu už bylo. Naprosto nové jsou ovšem kombinace. Ty nejnápaditější vám v ELLE Man představí největší hvězdy světového modelingu z Čech a Slovenska.

ELLE Man pro vás má žhavý fashion & beauty report. Čtěte pozorně, ať víte, co se nosí, co letí, bez čeho se neobejdete. Inspiraci hledejte jedině u nás.

Jsou psychedelika jen pro blázny? Mohou být drogy pro lidstvo v něčem užitečné? Poznáte skrz ně lépe sami sebe? Článek na toto téma vás možná bude šokovat, ale zcela jistě se díky němu dozvíte spoustu nového, nečekaného, netušeného.

Všechno, co jste chtěli vědět o strachu, ale báli jste se zeptat, se dozvíte v textu věnovaném právě této emoci. Proč se vlastně bojíme? Jaké druhy strachu existují? Jakými bizarními fobiemi trpíme?

Stimuluje, dráždí, vzrušuje vás vrcholné umění neboli bondage? Máme pro vás exkluzivní fotostory na toto téma a spoustu informací o dokonale promylšené technice svazování.

Mořeplavec, surfař, majitel garáže, vášnivý cestovatel, osobní trenér. Díky ELLE Man se budete moct stát, kým jen budete chtít. ELLE Man, bez něj by byl váš život nudný, ochuzený, bez vůně i chuti. ELLE Man dostanete ve vašem oblíbeném stánku. Nebo si ho objednejte na elleman.cz online.

 

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA