Alexa Chung pro vás má módní překvapení. Unikátní spolupráci!

Na světě je Archive by Alexa, první ze série ‚M&S & **‘, díky němuž budou vznikat unikátní a exkluzivní kolekce ve spolupráci s nejlepšími návrháři, značkami a módními ikonami. Tou první je právě Alexa Chung a my si myslíme, že lépe tento projekt začít snad ani nemohl!

Alexa odjela do Leedsu, kde se nacházejí velkolepé archivy značky. ky její trpělivosti, s níž se historií značky M&S probírala, a díky jejímu nadměrně vyvinutému citu pro módu vznikla exkluzivní kolekce, která obsahuje třicet jedna kousků. Archivní modely tak pod vlivem Alexina jedinečného stylu znovu ožily v moderní podobě, která přesně odpovídá módním trendům roku 2016.

Sama Alexa Chung o kolekci říká: „Pro Marks & Spencer jsem vždy měla slabost. Jsem proto nesmírně nadšená, že jsem součástí tohoto speciálního a unikátního projektu. Nahlížet zpět do historie britské módy a společnosti, jíž je M&S synonymem, byl velmi silný zážitek.“

Kolekce bude ve vybraných prodejnách Marks & Spencer k mání od dubna. Kromě toho ji dostane také na www.marksandspencer.com. Už se taky tak těšíte?

#ARCHIVEBYALEXA

alex2 c6d31

EBC promo