Alexander Wang pro H&M

Po Isabel Marant, která pro H&M navrhla kolekci plnou oversized pletenin, zdobených kalhot a kabátů a šatů v zemitých tónech, přišel na řadu Alexander Wang, který oznámil spolupráci na festivalu Coachella. Americký návrhář a kreativní ředitel značky Balenciaga představí v H&M dámskou i pánskou kolekci obohacenou i o sérii doplňků. Jestli ale půjde o zcela nový soubor návrhů, nebo Wang představí, stejně jako Maison Martin Margiela, to nejlepší z historie vlastní tvorby.

Screen_shot_2014-04-14_at_11.16.21_copy

„Alexander Wang představuje na dnešní módní scéně jeden z nejdůležitějších hlasů. S přímo nakažlivou energií a nadšením přesně chápe, co lidé chtějí nosit. Zdá se mi neuvěřitelné, že letos budeme spolupracovat právě s ním,“ popisuje nadšení ze spolupráce kreativní poradkyně H&M Margareta van den Bosch, která do svého řeťezce přivedla Karla Lagerfelda, Versace i Stellu McCartney.

Screen_shot_2014-04-14_at_11.29.29

A co ke spolupráci dodal Alexander: „Je mi ctí, že se mohu zapojit do projektů spolupráce H&M se slavnými designéry. Pracovat s jejich týmem je napínavé a zábavné. Jsou velmi otevření, posunují zavedené hranice a vytvářejí prostor pro kreativitu. Pro širší okruh zákazníků to bude skvělá příležitost zažít prvky značky Alexander Wang a životního stylu, který je s ní spjatý.“

Kolekce spatří světlo světa 6. listopadu 2014. Už začínáme stříhat krejčovský metr. 

EBC promo