Aňa for pietro with love

Aňa Geislerová podepsala exkluzivní smlouvu s pietro filipi. Jako novopečená módní návrhářka právě nyní vytváří pro tuto českou módní značku vlastní kolekci.

Herečka je ze své nové práce naprosto nadšená. „Dává mi to pocit svobody a nezávislosti na mojí profesi. Samozřejmě je mi jasné, že bez svého jména bych se k takhle prestižní práci a značce nedostala. Zároveň vím, že mi tak vzniká úplně nové portfolio a že třeba budu moci někde přišívat knoflíky nebo držet mistrové krejčovský metr…“ říká.

Spolupráci s Aňou Geislerovou celý tým pietro filipi nadšeně přivítal. Kreativní ředitelka Alena Loudinová podotýká: „Aňa má nejen výrazný cit pro módu, ale jak jsme při spolupráci poznali, je to nesmírně milý a otevřený člověk.“

První ukázkou z připravované kolekce je model, který herečka představila na jaře na filmovém festivalu Berlinale –róbu v holubičí šedi s rudým srdcem na hrudi a řasenou sukní, na niž bylo spotřebováno 17 metrů látky.

Další modely kolekce, doplněné výraznými detaily (mj. speciálně navržené série knoflíků) a spoustou originálních doplňků, budou určeny pro moderní zákaznice, pro které je móda vyjádřením vlastní osobnosti.
Pod názvem Aňa for pietro with love ji firma chystá na sezonu podzim/zima 2010.