Čas na Tiffany

Kde jinde se mohlo konat odhalení nové kolekce než v nejslavnějším butiku, před jehož výlohou snídala Audrey Hepburn. Atmosféra byla úžasná. Zatímco do amerického hlavního města módy kvůli fashion weeku proudí elita fashion světa, ikony stříbrného plátna a it girls, výlohy Tiffanyho na Páté avenue jsou zatemněny a den po dni se jen o kousek poodhalí, co se v nich skrývá. Tiffany světu představil novou kolekci šperků Atlas, jejíž slavný design se stal za tři dekády ikonickým.

Původní inspirací pro kolekci Atlas byly hodiny, které zdobí nejznámější obchod Tiffany & Co. na Páté avenue v New Yorku. Obrovský ciferník s římskými číslicemi nese na šíji bájný Atlas, který podle řecké mytologie nadnášel zemskou klenbu. Nejnovější podoba kolekce šperků pokračuje ve svém klasickém zdobení římskými číslicemi a představuje dokonale zpracované kousky, jejichž styl je věčný, nadčasový a zároveň moderní.

Tiffanys-celebratio_2502

A že vystihuje i dnešní dobu, potvrzují modelky a blogerky, keré kolekci odprezentovaly. Linii šperků představila topmodelka Karen Elson, hlavní tvář kampaně Tiffany Atlas, a také uznávané módní blogerky: Aimee Song ze Song of Style, Jessica Stein z Tuula a Chiara Ferragni z The Blonde Salad. Každá hostitelka dostala za úkol předvést vlastní stylovou interpretaci nadčasové, módní a šik kolekce Atlas. A že se jí ujaly s nadšením! Podívejte se na fotografie z party.

Ceny šperků, které můžete zakoupit v Praze v Pařížské ulici, startují na 3300 korunách a končí u čtvrt milionu. Jděte si dělat radost. My půjdeme určitě. :-)

EBC promo