Česko a Slovensko má nejkrásnější modelky a modely

Miláno je epicentrem módy. Proto italští designéři představují každého půl roku své kolekce na Milánském fashion weeku, v Miláně se fotí kampaně, sídlí tu nejprestižnější fashion časopisy jako Vogue, ELLE nebo Grazia. A pro fotografy bývá velkým snem bydlet a pracovat právě v tomto městě a moci fotit s těmi nejkrásnějšími modely a modelkami. V porotě finále světového Elitu se sešli zástupci modelingu z celého světa jako Victoria da Silva, Vick Mihaci nebo castingová ředitelka italského časopisu Vogue Marilena Borgna.

Po dlouhých měsících scoutování, castingů, fototestů, fittingů a rozhovorů se rozhodlo o vítězích. Českou a Slovenskou republiku jela za Elite Prague reprezentovat čtveřice ve složení Kristian, Aneta, Lea a Dominik. Kristian a Lea oba skončili na druhých místech.

Saša Jány (ředitel Elite Prague) se o šestnáctiletém Kristianovi vysokém 190 centimetrů vyjádřil následovně: "Kristian je velmi atraktivní a jedinečný. Má obrovské charisma a je originální i ve svém projevu. Studuje prvním rokem na pražské konzervatoři." Že by mluvil o možném ELLE Manovi některého z dalších vydání?

U sedmnáctileté studentky gymnázia, Ley, vyzdvihuje Saša její výjimečnou slovanskou krásu a čistou duši. "Je energická a přitom introvertní. Je sportovní typ a vyniká disciplinou." V ELLE už se těšíme, až si Leu zabookujeme pro nějaký zajímavý editorial.

V minulých letech bodovaly na této prestižní soutěži české a slovenské topmodelky jako Eva Klimková, Barbora Podzimková, ale i Linda Vojtová, Denisa Dvořáková či Michaela Kociánová.

Díky této světové soutěži se nastartovala kariéra i supermodelkám, jako jsou Cindy Crawford, Stephanie Seymour a Gisele Bundchen.

Tak hodně štěstí, Kristiáne a Leo!

EBC promo