Cindy Crawford představuje vlastní džínovou kolekci

Kdykoliv se dělá seznam nejikoničtějších džín, vždycky na něm figuruje Brooke Shields, její Calvin Klein kampaně a Cindy Crawford. Ta na konci 80. let a 90. let diktovala denimovou módu. Její reklama na Pepsi v šortkách je naprostá klasika, kterou zná snad každý. Originální supermodelka pořád fotí, má vlastní kosmetickou značku, k loňským 50. narozeninám si nadělila vlastní knihu mapující celou její úžasnou kariéru, pořád patří mezi hlavní tváře švýcarské značky Omega, několik let vede svou značku nábytku a bytových doplňků a teď (konečně) představuje vlastní džínovou kolekci. 

0 cindy redone 15de3

Tu navrhla pro inovativní denimovou značku Re/Done, jejíž koncept stojí na spolupráci s ostatními, jako např. s Levi's, Champion nebo Hanes. Všechno začalo už vloni v květnu, kdy Cindy na svém Instagramu zveřejnila jednu ze svých starých fotek a označila Re/Done. Teď má vlastní kolekci, kterou představila... ano, zase na Instagramu. Kolekce bude oficiálně v prodeji od září, ale aby supermodelka navnadila své fanoušky, kterých má přes 2 miliony, zahájila speciální předprodej. A samozřejmě se dočkala obrovského ohlasu a všechny kousky, které byly v exkluzivní předpremiéře ke koupi, se taky vyprodaly. Rychlostí blesku.

0 cindy redone 2 5af68

Co všechno v kolekci najdete? Hlavně perfektní džíny ve stylu 90. let. Must-have a hvězda celé limitované kolekce. Jmenují se The Crawford, jsou ručně šité, inspirované originálním modelem Levisek a stojí 329 dolarů. Pak model Crawford Stretch a Crawford Rigid. A to není všechno. K džínám patří mikina. Tu si můžete pořídit taky. Buď černou nebo šedou. Obě mají na rukávu červený podpis supermodelky a ta černá má navíc na zádech jednu z jejích nejslavnějších fotek - Cindy v džínách tak, jak ji v roce 1991 vyfotil Marco Glaviano. A nakonec ještě trička. S dlouhým rukávem, černé a bílé a zase s podpisem. 

0 cindy redone 3 18027

Celou kolekci už nosí Kaia Gerber, 15letá dcera Cindy Crawford, která sama rozjíždí hodně úspěšnou kariéru. Ve svém portfoliu má už několik obálek časopisů a je mj. tváří beauty kolekce Marca Jacobse a to včetně jeho parfémů. 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA