Claudia Schiffer navrhuje vlastní kolekci

Claudia Schiffer je jednou ze slavných modelek, které se zatím nijak neprojevily v návrhářské branži.V průběhu let jsem dostala spousty lukrativních nabídek ohledně propůjčení svého jména velikým společnostem. Mnohokrát jsem řekla ne. Odmítám se podepsat pod něčím, co doopravdy nemiluji,“ řekla bývalá modelka. Po letech čekání se ale Claudia zamilovala – do kašmíru. Jak jsme vás už informovali, spojila své síly s německou návrhářkou Iris von Arnim a rozhodla se vytvořit vlastní kolekci.
Dlouho se o linii nic nevědělo, až před nedávnem se na veřejnost dostaly další podrobnosti. Kolekce je určená všem mámám v akci. Podle Claudiiných slov půjde o „svetry, které neodhalí ramínko podprsenky, a šaty, které jsou dost krátké na to, aby byly sexy, a zároveň dost dlouhé, aby zakryly to, co mají, když se sehnete k dítěti“. Vizi má modelka-návrhářka jasnou: „Chci na sebe naházet jen pár věcí a nestarat se o nějaké ramínko podprsenek a podobně. Všechno, co chci, je veliký svetr. Tím jsem si jako pracující máma na základě svých každodenních zkušeností jistá.
Kašmírová kolekce pojmenovaná po Claudii bude mít v on-line luxusním obchodě Net-a-porter.com debut příští sezonu. Ceny se mají pohybovat mezi 400 až 2000 dolary.

EBC promo