Co se dělo na pánském fashion weeku v Paříži?

Na přehlídce Kenzo zazpíval sbor o dvou stech zpěvácích opulentní verzi osmdesátkového hitu Janet Jackson Rhythm Nation a všichni přítomní koukali a poslouchali pomalu s otevřenou pusou. Designérské duo Carol Lim a Humberto Leon tento nezvyklý kreativní krok vysvětlilo tím, že si přálo, aby jeho show byla skutečnější a lidštější. V každém případě šlo o hodně efektní krok.

sbor de255

Nejlépe oblečenou celebritou byla opět modelka, herečka a hvězda prvních řad přehlídek všech fashion weeků světa Rosie Huntington – Whiteley. Nás ze všech jejích pařížských looků tentokrát nejvíc bavil tento monochromatický černý. Krása!

ros a79de

Režisérská hvězda Xavier Dolan se v zákulisí přehlídky Louis Vuitton potkal s tváří tohoto domu, slovenským modelem na prudkém vzestupu Davidem Trulíkem. A naším módním konzultantem Janem Králíčkem byli přistiženi v družném rozhovoru. Wow!

dolan 9a1e3

I další topmodelové ze Slovenska byli v Paříži hodně vidět. Největší současná hvězda Filip Hrivňák účinkoval na přehlídkách prestižních značek Balmain a Givenchy, zatímco Jakub Pástor se předvedl v rámci show Dries Van Noten, White Mountaneering a Thom Browne. To je velký úspěch, kluci!

balmain fw 16 96e70

white mountaneering fw 2016 2 b6946

Kolekce Dior Homme letitého designéra tohoto módního domu Krise Van Assche měla tentokrát něco speciálního. Nemyslíme tím to, že se odehrávala v neony nasvíceném skate parku. Máme na mysli krky modelů ozdobené náhrdelníky, které jakoby ukradli ze šperkovnic svých holek. Milé dívky, pečlivě si své zlato střežte, možná budou chtít být vaši chlapci příští sezonu in přesně tak, jak diktuje Dior Homme! 

dior def99

EBC promo