Elite hledá už i kluky!

Včerejší večer patřil ve Španělském sále na Pražském hradě budoucnosti modelingového průmyslu. Porota, mimo jiné složená například z modelky Pavlíny Němcové, moderátorky Adely Banášové nebo šéfredaktorky ELLE Andrey Běhounkové, tu volila vítěze českého a slovenského kola soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Soutěže, která katapultovala mezi modelingové star například Gisele Bündchen, Lindu Evangelistu nebo z Češek Lindu Vojtovou a Denisu Dvořákovou a jejíž loňské světové finále vyhrála Češka Eva Klímková. 

Po mole se tentokrát v high heels procházelo nejen dvanáct finalistek, které vzešly z celorepublikových castingů, ale v černých polobotkách i dvanáct finalistů. 

„Je to velmi příjemné oživení,“ komentovala novinku jedna z porotkyň Andrea Běhounková. „A byla jsem finalisty příjemně překvapena. Nejenže se na ně hezky kouká, ale většina z nich bere modeling opravdu jako seriózní výzvu.“ Andree prý dokonce i vyšel tip na vítěze. „Zdá se, že mám čuch na Čechy, protože jsem hlasovala jak pro Josefa Utěkala, tak i pro Barboru Podzimkovou.“ Co se týče slovenských finalistů, Andrea prý tak trochu tušila, že zvítězí Eduard Michalko a Barbora Beňová, nicméně jejími favority byli Ráchel Izsáriková a Dušan Paulen.

ELLE se do vítězky tak zamilovala, že jí ihned spolu s další finalistkou Alenou Panovskou nabídla focení pro listopadové vydání. Na obě modelky se můžete těšit ve velmi unikátním editorialu s kolekcí Tiffany šperků Travel Collection, která momentálně zavítala do Prahy a je určena jen pro vybrané klienty. 

Jestli se na stránkách ELLE potkáte i s některým z finalistů, ještě není jisté, ale jak známe šéfredaktorku Andreu, tak už nyní určitě něco speciálního vymýšlí…

EBC promo