Fashion Night

Švédská street značka WeSC přináší unikátní projekt spojující módu, umění a hudbu.
Vše, co se tento čtvrtek odehraje po sedmé hodině večerní v alternativním prostoru NoD v Dlouhé ulici v Praze, vznikne pouze pro tento jediný večer.

Uslyšíte speciální set od dvojnásobného mistra České republiky v beatboxu a člena skupiny Mako!Mako En.drua, Kaye Buriánka ze Sunshine s Tuzexem. DJ Robot rozpoutá souboj hudebních stylů s flétnistou Radimem a neotřelý set uslyšíte i od DJ dMIT.RYho.

Společně s The Chemistry Gallery a Darinou Alster tu vznikne jednodenní výstava s názvem Lab.Y.rinth, která zkombinuje různé formy streetartového vyjádření – graffiti s videem performancí odehrávajících se v ulicích v několika světových metropolích.

Na večeru nebude chybět ani fashion show labelu WeSC (WeAretheSuperlativeConspiracy). Představí podzimní a zimní kolekci.

WeSC vznikla v roce 1999. Kromě prodeje street fashion oblečení a doplňků se zaměřuje na podporu alternativních kulturních a uměleckých akcí. Důležitou součástí WeSC jsou i tzv. WeAktivisté –zajímaví a kreativní lidé mnoha zájmů a povolání, kteří fungují jako její ambasadoři a se značkou různými způsoby spolupracují.

Jakub Veselský z Freshlabels.cz, výhradního distributora WeSC u nás, k akci Fashion Night říká: „Spolupracujeme s lidmi, kteří jsou dobří v tom, co dělají, a je jedno, jestli je to hudba, nebo umění. Chceme je tentokrát přivést na jedno místo a nechat je volně tvořit před zraky diváků. Sami se těšíme, co z toho bude.“

EBC promo