Kanye West pokračuje ve své návrhářské kariéře – představil Yeezy Season 3

Dalo by se říct, že při této show se Kanye držel při zemi, a to doslova. Stál u svého hracího pultu pod vyvýšeným pódiem, mezi desítkami modelek a modelů, kde z notebooku přehrával své nové skladby z alba T.L.O.P., na kterém spolupracovali například Rihanna nebo The Weeknd. Kanye měl na sobě obyčejnou mikinu a kšiltovku a vypadalo to, že se stejně jako jeho publikum opravdu skvěle baví. Pokud hudba zrovna nehrála, Kanye promlouval, děkoval a hovořil o svých snech. Mezi ty údajně patří stát se kreativním ředitelem značky Hermés – tak uvidíme, co se v budoucnu odehraje!

Ca95TRuWIAAfTfW 723b8

Celá přehlídka se nesla ve zvláštním duchu. Bylo to jednoduché, přirozené, ale jiné. Modelky a modelové stáli na dvou vyvýšených kostkách, okolo kterých byly další desítky lidí oblečených do nové Yeezy kolekce. Z modelů bychom poznali málokoho, šlo především o neznámé tváře, pokud jste ale dávali pozor, mohli jste mezi hromadou lidí spatřit také topmodelku Naomi Campbel nebo rapera Young Thug. Samotné oblečení bylo v podobném stylu jako předchozí kolekce. Přiléhavé overaly, oversized bundy, kabáty a otrhané svetry, vše v zemitých barvách a s lehkým nádechem army, což ve spojení se vzhledem a výrazem samotných modelů působilo až post-apokalypticky. Po celou dobu přehlídky se modelové nijak zvlášť „nepředváděli", stáli na místě, sem tam se někdo přemístil nebo posadil, a tak všechno zase znovu dokazovalo, že Kanye dělá věci jinak.

kanye west yeezy season 3 unveiling 7 b7e30

 

Screen Shot 2016 02 12 at 10.47.38 f8951


Jeho přehlídka se nemohla obejít bez jeho rodiny. Symbolicky vyzdvihl svoji matku, která před lety zemřela, zdravil ale také svou manželku Kim Kardashian a celou její rodinu. Poděkoval přítomnému návrháři Olivieru Rousteingovi, kreativnímu řediteli značky Balmain za to, že dokázal za pár dní vytvořit speciální kolekci pro rodinu Kardashianů, kterou si na akci oblékli. Ta byla naprosto odlišná od toho, co prezentoval Kanye – všichni na sobě měli bílou, od kožešin přes šaty až po vlasy samotné Kim.

kanye yeezy show 5585909at a6e3d

Byť jsou na Kanyeho a jeho výtvory rozporuplné názory, jedno se mu nechat musí. Je cílevědomý, přichází pokaždé s něčím novým, vkládá do toho co nejvíce ze sebe a je v tom úspěšný! Jeho kolekce bývají vyprodané do několika minut, a možná i proto Kanye tentokrát slíbil, že příjde s novou verzí Yeezy boots, které budou levnější a dostupnější. Tak na to se těšíme! Jednoduše Kanye loves Kanye and so do we!

yeezy season 3 collection 4 Fotor Collage 51c7c