KDO JE LINEISY MONTERO? SEZNAMTE SE!

Pokud sledujete právě probíhající týden módy v New Yorku, může vám Lineisy Montero snadno přivodit pocit déjà vu. Na svou přehlídku si chce tuhle devatenáctiletou modelku původem ze Santo Dominga zabookovat snad každý návrhář. Poprvé si jí módní svět všiml, když se letos v březnu objevila na přehlídce Prada. Stačilo pár měsíců a její jméno se teď skloňuje mezi módními editory, blogery i stylisty.

foto1 98977

Práce má Lineisy teď opravdu hodně! Po přehlídce se objevila i v kampani Prada. Svou chůzi na mole pak předvedla v šatech Givenchy, Louis Vuitton, Balenciaga, Dior i Stella McCartney. Její tvář pak na nás koukala z obálek časopisů i-D nebo TeenVogue.

foto2 7fa94

O Lineisy se mluví nejen díky její výjimečné kráse a profesionálním úspěchům. Důležitý význam má i to, že je po dlouhé době další topmodelkou tmavé pleti. Najala si ji koneckonců i Prada, kterou často módní svět kritizoval za nedostatek pestrosti na mole. Tmavou modelku totiž v Pradě neměli celých patnáct let! Lineisy se svým přirozeným krátkým afro účesem by mohla pomoci změnit zažité vnímání krásy. A zdá se, že má i velkou šanci zařadit se mezi takové legendy, jako je Naomi Campbell nebo Tyra Banks. Tak ji držme palce.

foto3 1e527

EBC promo