Kenovi k narozeninám navrhnou oblečky světoví návrháři

Tentokrát není ve středu pozornosti slavná Barbie, ale její expřítel Ken. Ačkoli na to vůbec nevypadá, je mu už půl století. V rámci tohoto výročí se někteří významní návrháři rozhodli navrhnout Kenovi sérii nových oblečků.

Každý outfit bude navržen pro jinou příležitost. Michael Bastian , momentálně velmi oblíbený návrhář značky Gant, má na starosti uvolněný piknikový komplet. Ostatně takové navrhuje i pro Kenovy kolegy z masa a kostí. Yigal Azrouël vytvoří plážový look, Simon Spurr, designér stejnojmenné značky, se postará o formální oděv. Robert Geller navrhne model do kina, Nicholas K na rockový koncert a Billy Reid ho vybaví na hory.

Co se týče Kenova milostného života, tak jak jistě víte, v roce 2004 se s Barbie po 43 letech oficiálně rozešel. Po sedmileté pauze se ale Ken rozhodl získat svoji milou zpět. Alespoň podle vyjádření společnosti Mattel: „Ken plní misi, ve které chce Barbie dokázat, že ačkoli jsou plastoví, jejich láska je reálná.“ Jeho mise (nebo promyšlený marketingový tah Mattelu) intenzivě probíhá. Po Spojených státech se objevily billboardy hlásající: „Barbie, I want you back. Ken.“ Kromě toho máte také možnost hlasovat na Twitteru nebo Facebooku, co si o jejich opětovném vztahu myslíte. Jste pro, nebo proti?

Zdroj: http://thecurrentaffairs.com

EBC promo