REKLAMA
REKLAMA

Králové a královny Twitteru

V sezoně, kdy se módní svět otáčí několikrát rychleji a v překotném tempu na nás chrlí novinky, trendy, exkluzivní akce a spolupráce, stává se Twitter tím nejefektivnějším, nejrychlejším a nejspolehlivějším nástrojem pro sklizeň informací.

Pokud také holdujete mladšímu a úspornějšímu sourozenci Facebooku a bez dechu sledujete vše, co se na něm špitne, nechte si poradit, koho se právě teď vyplatí přidat do hledáčku.

1. Joe Zee

Počet odběratelů: 42 143
Kreativní ředitel americké Elle, respektovaný stylista a příležitostný tanečník je téměř neustále u všeho, co se v módní branži šustne, a také téměř neustále on-line (kdyby si po předávání cen Emmy na Twitter nenapsal, že jde do postele, podezírala byste ho, že vůbec nespí). Naplní vás pocitem, že jste přímo v jádru módního vesmíru. K tomu je víc než jiní profesionálové sdílný a ochotný odpovídat na otázky.

2. Coco Rocha

Počet odběratelů: 33 078
Topmodelka s největším tweetovacím apetitem se chlubí novými projekty, komunikuje s fanoušky a prostřednictvím osobních statusů vám dá nahlédnout pod pokličku své osobnosti. Svůj profil pravidelně sytí fotografiemi, na kterých se dozvíte, jak vypadala její svatba nebo že si vyrazila do muzea voskových figurín v botách Nine West.

3. Hilary Alexander

Počet odběratelů: 95 428
Redaktorka britského Telegraphu nás o módním dění zpravuje stručně, jasně, krátce a především často. K tomu si Twitter plní vtipnými postřehy, zážitky nebo láteřením nad mistrovstvím světa ve fotbale. Naplní vás neodbytným pocitem, že si s ní chcete zajít na skleničku.

4. Marc Jacobs

Počet odběratelů: 32 567
Americký návrhář a kreativní ředitel značky Louis Vuitton pověřil spravováním svého Twitteru čtyřiadvacetiletého Roberta Duffyho. Výřečný správce si získal naše sympatie tím, že nemá žádný filtr, zachytávající informace, které by ještě neměly vyjít na světlo (jako ta, že se Marc chystá vyrábět větší velikosti).

5. Stefano Gabbana

Počet odběratelů: 37 733
Jeden z mála návrhářů, kteří si na tweetování nenajali profesionální tým. Skrz 140 znaků k vám prosákne jeho neustále nadšená osobnost, a tak vás přesvědčí, že za těmi pletenými overaly a vzorovanými kabáty z nové kolekce stojí skutečný člověk (který s vámi navíc sdílí fotografie z dovolené v Itálii).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA