Lilly Allen pro Chanel

Britská zpěvačka Lilly Allen je sice považována za múzu Karla Lagerfelda již delší dobu, nyní se ale objevuje v úplně nové kampani Chanelu.

Jde o reklamu na kabelku Chanel Coco Cocoon. Ta trochu připomíná onen kokon v názvu. Jedná se o variabilní doplněk, který může být nošen jako malá kabelka ve tvaru válce, nebo se dá několika zručnými pohyby rozbalit do větší tašky do ruky.

Kampaň k této kabelce s Lilly nafotil sám Lagerfeld, a jako uznávaný fotograf opět odvedl skvělou práci. Lilly Allen na fotografiích vypadá elegantně, ale zároveň rozverně, a s diamantovou čelenkou ve vlasech trochu připomíná Andrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tiffanyho.

Zároveň se zpěvačkou se na fotografiích objevuje i Lagerfeldův oblíbený model Baptiste Giabiconi. Ten nechyběl ani v předchozí sérii reklam na kabelky Chanel pro jaro 2009. Na nich ale zazářila Jerry Hall, modelingová legenda bezmála o třicet let starší než Lilly.

Kampaň se v časopisech objeví od října 2009. Kabelky Coco Cocoon budou k dostání od stejného data, a to v několika barevných variantách.

Autor: archiv Chanel
Autor: archiv Chanel

EBC promo