Lindsay Lohan se módní debut příliš nevydařil

Lindsady Lohan si po vzoru mnoha dalších zpěvaček a hereček toužila vyzkoušet roli módní návrhářky, a když dostala nabídku od luxusního módního domu Emanuel Ungaro na spolupráci na nové kolekci pret a porter pro jaro léto 2010, dlouho se nerozmýšlela. Výsledek její práce měli tento víkend možnost vidět pozvaní hosté na fashion weeku v Paříži, a reakce byly více než rozpačité. Na Lindsday se lepila smůla hned od začátku, když se kolem ní vytvořil shluk paparazziů, následoval chaos u vchodových dveří a vše pokračovalo naštvanými fotografy, kterým se nelíbilo, že se začátek přehlídky opozdil o celých 45 minut.

Kolekce, na které Lindsay spolupracovala jako kreativní poradkyně s hlavní designérkou Estrellou Archs, začala odvážným kombinováním barev jako například výrazné růžové a oranžové, následovaly party šaty inspirované osmdesátými léty, které doplňovaly kožešinové štóly. Nejvýraznějším prvkem pak byla srdíčka, která se objevovala téměř na všem, včetně krátkých bolerek, podprsenek a krátkých potištěných sukní.

Očekávaný aplaus se však při závěrečném defilé nedostavil a Lindsay neměla při děkování daleko k pláči. A reakce z módního domu Ungaro nebyly o nic pozitivnější. Generální ředitel Mounir Moufarrige, který Lindsay zaměstnal, aby značce přinesla mladistvou jiskru a hollywoodský lesk, se nechal slyšet, že ho kolekce vyloženě zklamala, ale musel uznat, že Lindsay měla na přípravu kolekce pouhý měsíc a že bylo zřejmě moudřejší počkat s kolekcí na příští sezonu.

Náš názor je, že kolekce není zdaleka tak špatná, ale je naopak příjemně mladistvá a chic a nemůžeme se ubránit dojmu, že možná celý ten rozruch kolem přehlídky patří zkrátka k image Lindsay, u které nejde nikdy všechno ‚jen tak‘. Posuďte sami!

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA