Módní střípky: video z Victoria’s Secret Fashion Show

Velkolepá podívaná

Každoroční představení spodního prádla Victoria’s Secret je velkou společenskou i módní událostí. Nejedná se totiž o obyčejnou přehlídku, ale také o hudební koncert a extravagantní podívaná, ze které až přechází zrak. Fotky všech looků jsme vám přinesli už před měsícem, nyní je ale konečně dostupné i video s nejlepšími momenty večera, na němž svá božská těla předvedly nejžádanější modelky současnosti. Jako bonus si ještě můžete poslechnout Taylor Swift a kapely Fall Out Boy a Neon Jungle. Podívejte se, jak Adriana Lima, Candice Swanepoel, Lindsay Ellingson, Karlie Kloss nebo Doutzen Kroes dokázaly svou dokonalostí a provokativním chováním nadzvednout všechny diváky ze židle.

Spolupráce Havainas a Valentino

Brazilská značka a italský módní dům se spojily a daly vzniknout limitované kolekci flipflopů navržené slavným návrhářem. Plastové sandály budou v prodeji od ledna 2014 a určitě se stanou it doplňkem na pláž příštího léta. Dámskou řadu zdobí army potisk a pyramidy typické pro aktuální tvorbu Valentina, pánská se pak pyšní exkluzivním materiálem: krokodýlí kůží.

valentino_havaianas

Louis Vuitton: Kdo si hraje, nezlobí

Francouzský módní dům u příležitosti představení nové kolekce luxusních obalů na elektroniku natočil veselé energické video Back to the Future. Spot se vzhlédl v arkádových hrách, mezi které patří například tetris. Místo geometrických obrazců z počítačových obrazovek ale slouží ke hře právě doplňky pro iPhone 5, iPad a iPad mini. Kožené obaly se zabarvily do nespočtu tónů a všechny zdobí perforovaný LV vzor. 

EBC promo