MUSÍTE NAVŠTÍVIT: IMAGE ACADEMY

Milujete módu a často sníte o tom, že by se vaše největší záliba a vášeň mohly jednoho dne stát zároveň vaším povoláním? Říká se, že ten, kdo má zaměstnání, které ho baví, jako by vlastně vůbec nepracoval. Možná právě teď nastal nejvyšší čas přestat snít a proměnit pohádkové představy ve skutečnost a zažít realitu, kdy je vynakládané úsilí radostí a odváděná práce člověka vnitřně naplňuje. Chce to se nebát udělat změnu. V centru Prahy totiž vyrostla nová vzdělávací instituce v oblasti módy, která vás do módního světa katapultuje se znalostmi a zkušenostmi profíka z oboru. 
 

UPLATNĚNÍ PROFESE
Image Academy se primárně zaměřuje na vzdělávání v oblastech módního stylingu, a klade si tak za úkol vychovávat novou generaci profesionálních stylistů, kterých je na trhu práce v Čechách nedostatek, přestože tu panují ideální podmínky pro jejich uplatnění. Praha každoročně hostí velké módní akce jako Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend, Sci-Fi SafariDreft Fashion Week, Shooting Fashion StarsDesignblok nebo Designblok Premiere Fashion Week. A to jsme vyjmenovali pouze ty největší z nich, které v průběhu roku doprovází celá řada menších přehlídek a různých fashion eventů, jež se pro stylistu rovnají pracovním příležitostem. V České republice se také četně produkují reklamy a natáčí se celá řada filmů. Záleží pouze na tom, jakým směrem se chce stylista dát.

Foto: Petr Jandera

BASIC KURZ
Právě z toho důvodu jsou kurzy v Image Academy rozdělené podle typu zaměření. Pro všechny, kteří se stylingem začínají, je určený kurz BASIC. Nenechte se zmást názvem. Z portfolia nabízených zaměření výuky se jedná o vůbec nejobsáhlejší formu studia, díky které bude po absolvování i úplný nováček v oboru moci nastartovat kariéru profesionálního stylisty. 

Díky vlastním zkušenostem si dobře uvědomujeme důležitost předání veškerých potřebných znalostí, které v kombinaci s rozvojem talentu a kreativitou studenta vybudují pevné základy pro profesní růst,“ říká Kateřina Krobová, spoluzakladatelka Image Academy.

Speciálně sestavený plán výuky zahrnuje dokonale vyvážený poměr teorie a praxe. Společně s lektory jsme do něj navíc zahrnuli vlastní know-how a profesní zkušenosti, které jsou bezesporu přidanou hodnotou celého studia. Kurz končí závěrečným testem a nafocením prvních fotek do styling portfolia absolventa,“ vysvětlila na závěr. 

Foto: Petr Jandera

TYPY ZAMĚŘENÍ
Kromě komplexně vzdělávacího základního kurzu nabídku rozšiřují možnosti se specifickým zaměřením beroucí v potaz odlišný způsob práce v jednotlivých disciplínách stylingu. Pokročilí se tak mohou zapsat na kurz reklamního/filmového/tv stylingu, fashion stylingu módních editorialů pro magazíny nebo na personal styling specializovaný na osobní přístup a komunikaci s klientem. Image Academy jako jediná škola v České republice vyučuje kurz ryze pánského stylingu.


START KARIÉRY
Image Academy se o absolventy nepřestává starat ani po dokončení studia. Mladé talenty podporuje tak, že jim zprostředkuje úplně první pracovní nabídky, a skvěle tak podpoří rozjezd v počátcích jejich profesní kariéry.

Snimek_obrazovky_2014-07-01_v_14.49.45

NEPROPÁSNĚTE STARTOVACÍ AKCI!
Přihlaste se na BASIC kurz a libovolný druhý kurz dostanete zdarma!

Více info najdete na www.IMAGE-ACADEMY.net nebo na Facebook.com/IMAGEACADEMY.net

EBC promo