Nejlepší personifikované dárky letošních Vánoc

Personalizace není jen trend. Je to hlavně způsob, jak obdarovaného překvapit, okouzlit a darovat mu něco, co se mu bude hodit celý život. Anebo způsob, jak při předvánočním shánění dárků udělat radost i sobě a mít se na co 24. prosince těšit pod stromečkem. Není za co se stydět, děláme to všichni.

Tak nebo tak, na nákup dárků vymyšlených na míru a s osobní hodnotou je právě teď ta ideální chvíle. Do Vánoc necelý měsíc a v obchodech samé exkluzivní akce a cool nápady, které zaručeně potěší. Jaké? Pojďte se podívat, na co personalizovaného si letos děláme zálusk my v redakci ELLE... 


 

Ručně malovaná kabelka

Sicily HandPainted 8 14a9f

Zajděte si do butiku Dolce & Gabbana ve dnech 28. až 30. listopadu a kupte (si) kabelku Miss Sicily. Proč? Právě v těchto dnech si jí můžete nechat ručně vymalovat italskou kreslířkou. Můžou to být květiny, monogram, nápis, věnování, cokoliv. Je to jen na vás. Budete mít (pro sebe nebo někoho, koho máte opravdu moc rádi) super doplněk a navíc naprostý originál. Miss Sicily stojí od 28 000 Kč a určitě ji musíte mít ve svojí sbírce taky. Nebo nasměrujte svůj protějšek směr Pařížská 28. 


 

Šperk na míru

alove c9bf4

Diamanty jsou věčné. A spolu s nimi i šperky s osobním charakterem. Tak proč to nespojit? Iniciály, krátký nápis nebo klidně datum narození dle vašeho přání vám vyrobí v ALOve. Cena začíná třeba už na 4 000 Kč a je jen na vás, jestli zvolíte šperk se samostatným nápisem či s gravírováním v přívěsku. Vaši speciální objednávku přijmou v jakémkoliv ALOve butiku v ČR a výroba bude trvat maximálně jeden měsíc.

Exkluzivní šperky s iniciálou a diamanty nabízí také značky Neva Oslo či Antipearle.


 

Vůně s monogramem

my burberry monogram 9ee63

Chcete udělat někomu radost a opravdu ukázat, že jste nad dárkem přemýšleli? Vyberte si v e-shopu Fann.cz vůni a nechte na flakon vyrýt iniciály, srdíčko nebo jiný symbol nebo rovnou celý vzkaz. Služba je navíc zdarma, jen počítejte s tím, že se celá objednávka protáhne o 3 až 5 dní, takže nečekejte na poslední chvíli, pokud chcete parfém s věnováním dát pod stromeček.

Gravírování vůní nabízí na všechny svoje vůně i Burberry. A nejen vůně, monogram můžete nechat vyšít i na šály a batohy.


 

Zavazadlo, co se neztratí

Znáte nějakou vášnivou cestovatelku nebo cestovatele? Ideálním dárkem je "podepsané" zavazadlo. Zvolit si můžete buď aktuálně nejzamilovanější kufr všech známých instagramerek od značky Away, který kromě cool designu nabízí i externí baterii a USB nabíjení, nebo stylovou klasiku – Keepall od Louis Vuitton. O službě hot stampingu se informujte v butiku.


 

Originální tenisky

nike elle 2d3da

Tenisky, které nikdo nemá. Ale opravdu nikdo. Nemluvíme o žádných z extra limitované kolekce ani retro kousku z druhé ruky. Tenisky s cool nápisem nebo v originálním barevném provedení si můžete nechat udělat na e-shopu značky Nike, Adidas i Vans. Vzhůru do navrhování!


 Snimek obrazovky 2017 11 27 v 0.02.11 fa9f4

Zbrusu nový telefon nebo počítač je velký dárek sám o sobě, ale víte, jak mu dodáte šmrnc? S osobním věnováním. Gravírování na své produkty nabízí značka Apple na svém oficiálním e-shopu

 

EBC promo