Nespoutaná a bez předsudků. Společná láska Odivi a Nike Air Force 1

Návrhářka Iva Burkertová, fotografka Aneta Benediktová a značka NIKE už jsou sehraný kreativní tým. Pojí je totiž láska ke kráse, která je surová a nesvázaná.

Nejnovější kolekce české značky ODIVI se vrací k úplnému počátku bytí, kdy se tělo narodí čisté a bez předsudků a poukazuje na to, jak ho v čase svazují tradiční standardy krásy, které chce bourat. „Společnost by si neměla přisuzovat právo diktovat trendy krásy, je důležité, aby se každý ve vlastním těle cítil dobře, dodává Iva.

Najdeme v ní modely z průhledných tělových materiálů, které evokují lehkost na počátku, ale nechybí ani svěrací kazajky, které naopak poukazují na tělo sešněrované diktátem krásy společnosti. Barevnosti kolekce dominuje tělová, vínová a černá a k volným rozevlátým siluetám nechybí legndární tenisky Nike Air Force 1, které letos slaví 35. výročí. Ačkoli byly tyto boty určeny pro basketbalisty, dnes jde o ikonickou legendu, která nechybí v šatníku žádné fashion nadšenkyně a tak ani v nové ODIVI kolekci. 

{YouTube}JyczyJwYqkI{/YouTube}

Na jedinečný lookbook, který vznikl přímo uprostřed letošní lokace MBPFW – tenisových kurtů na pražské Štvanici, se podívejte v naší galerii.

Zamilovali jste se? My vám to říkali!

EBC promo