Nová ELLE přichází

Co všechno jsme ochotné obětovat pro lásku? Nad tím se v úvodu zamýšlí Anna Hubínková, která se od zážitků pro zasmání propracovala až k domácímu násilí…
Vzápětí už na vás ale čekají ELLE trendy – jaké to budou? Letní úplet, overal, grafika, plážová taška…
Dozvíte se, jak nosit khaki kraťasy a barevné sako, které brýle jsou ideální na léto a co si zapsat do módního zápisníku na příští měsíc.

O tom, jaké to bylo setkat se osobně s hudební ikonou Lanou Del Ray, vypráví Martin Hradecký na str. 74. „Určující emocí mého dospívání byla nuda. Ubíjela jsem ji televizí,“ svěřila se mu hvězda.
A jak se dnes cítí slovenská zpěvačka Jana Kirschner? O tom i o svém životním partnerovi se rozpovídala v rozhovoru, který najdete na str. 76–81.

V čem je síla introvertů? O tom ví své Bára Šťastná, které se k nim také počítá.
Módní story nás tentokrát zavedou do hudebního studia i do Paříže – tam fotila pro ELLE Iva Frühlingová, oděná od hlavy k patě do Chanelu. Nenechte si ujít ani rozhovor, ve kterém se Iva rozpovídala o nové desce, o flirtování, o Francouzích, o životě i smrti…

Rubrice Beauty kralují vlasy – jak získat beach look? Dozvíte se na str. 136. Co nového v kosmetice? Tipy pro všechny typy pleti najdete na str. 146–149.

Nastává čas dovolených… A ELLE má pro vás nejen tip, co navštívit v hlavním městě Provence Marseille, ale také rady zajímavých osobností, co si sbalit na cestu. Bez čeho se na dovolené neobejde Daniela Peštová a Dara Rolins?

Toto a mnohé další se dočtete v červencové ELLE, která je na stáncích od pátku 14. června!

A NAVÍC! Velká a úžasná příloha. Sprchový gel peeling Commage de Rêve značky Bourjois, který vám nádherně provoní celé léto.

IMG_5143

EBC promo