Nová kampaň Lindex s Gwyneth Paltrow

Značka Lindex slaví úspěchy. V padesátých letech minulého století začala ve Švédsku se spodním prádlem, dnes nabízí kompletní dámskou módu, doplňky a dětské oblečení. Navíc si pro své kampaně vybírá ty nejkrásnější a nejslavnější herečky současnosti. Začalo to Reese Witherspoon, pokračuje Gwyneth Paltrow. Pro Lindex prezentuje novou kolekci Holly & White, která kombinuje moderní trendy, klasickou eleganci a trochu módní výstřednosti. V praxi to znamená klubové blazery, košile nebo chinos kalhoty, vždy s výrazným detailem nebo v netradičním barevném provedení. K tomu plátěné tašky, tenisky a doplňky.

Při příležitosti představení kolekce Holly & White připravil Lindex VIP Shopping Night. Proběhne už dnes v prostorách prodejny Lindex v OC Chodov. Můžete se tu těšit na welcome drink, DJ, rady módních expertů, exkluzivní slevu na novou kolekci ve výši 25% a dárek k nákupu. Jediné, co pro to musíte udělat, je registrovat se na www.lindexvipshopping.cz a vybrat si čas na návštěvu akce. Dlouho se nerozmýšlejte, nabídka trvá jen pro prvních 400 registrovaných.

Když novou kolekci uváděla Gwyneth Paltrow, rozpovídala se o svém vztahu k módě a životnímu stylu. Z rozhovoru přinášíme to nejzajímavější. 

Proč jste kývla na spolupráci se značkou Lindex?
Když mě požádali, abych udělala tuto kampaň, prozkoumala jsem jejich oblečení a byla nadšená. Jde přesně o styl, který bych zařadila do svého šatníku. Prostě mi skvěle sedí a já tohle oblečení opravdu zbožňuji.

Jaký je váš názor na jejich jarní kolekci a které její kousky jste si zamilovala?
Oblíbila jsem si oranžové a zelené džíny, úzké sukně, proužkované šaty a topy. Neodolám proužkům!1212_1017

Bez kterých tří kousků ve svém šatníku byste nemohla žít a proč?
Mé boty, neumím vybrat jeden pár – prostě všechny moje boty –, zimní kabáty – v Londýně a New Yorku je v zimě opravdu chladno – a musím jmenovat i své svetry. Jsem citlivá na chlad, takže se musím udržovat v teple.

Jak důležitá je pro vás móda?
Je sice důležitá, ale udržuji si nadhled. Móda je něco, co si užívám a dokážu ocenit, ale neřekla bych, že jsem jí posedlá. Myslím, že mám k módě zdravý vztah. 

Řeknete nám nějaké tipy, jak být krásná a mít styl? Něco zvláště pro maminky?
Buďte přirozené a elegantní. Tento styl je nadčasový. Hydratujte a používejte ochranné prostředky proti slunci. A za třetí… zůstaňte fyzicky aktivní. Trocha cvičení prokáže vaší sebedůvěře i náladě velkou službu.

Vaše vlasy vypadají vždy úžasně. Jaké je za tím tajemství?
Snažím se o ně opravdu starat. Ale vyhledávám pomoc profesionálů, aby vypadaly opravdu dobře.

Jak si udržujete dobrou náladu během stresových období?
Pokouším se udržovat si nad věcmi nadhled a nebýt příliš zklamaná, když se něco nepovede. Relaxuji také při vaření. Připravování jídla pro moji rodinu mě uspokojuje.

Jaký je váš cvičební rituál?
Opravdu hodně cvičím, abych zůstala ve formě. Už dávno jsem se naučila, že prostě neexistují žádné zkratky. Pokud chcete zůstat fit, musíte se hodně snažit. Alespoň pětkrát týdně cvičím podle metody Tracy Anderson. Tento energeticky náročný program mi zcela vyhovuje. Zavezu děti do školy a pak jedu domů a strávím hodinu, někdy i dvě, cvičením. Pokud cestuji, hledám prostor pro cvičení i tam, kde právě jsem. Nejtěžší je najít si čas, ale jsem hodně disciplinovaný a vytrvalý člověk.

Jak a kde relaxujete?
Mám pro sebe trochu klidu, většinou když jsou děti v posteli. Pak si čtu, píšu e-maily nebo vyrazím na pozdní večeři s přáteli. A taky není nic lepšího než dovolená na pláži. Miluji teplé počasí a nic mě nedostane zpátky do formy jako prázdniny u moře. Jako rodina trávíme léto na Long Islandu. Můžu říct, že je to jedno z mých nejoblíbenějších míst na této planetě.

Žijete v Londýně, L. A. a v New Yorku. Které z těchto měst máte nejraději a kde se cítíte nejvíce jako doma?
V L. A. po pravdě moc nežiji, i když by to bylo skvělé, protože L. A. miluji. Vyrostla jsem tam a v New Yorku a vyhovuje mi tamní pohodový životní styl. Doufám, že se jednou do L. A. vrátím alespoň na část roku. S rodinou trávíme školní rok v Londýně, hlavně kvůli dětem. Na prázdniny jezdíme do New Yorku. Je to pro nás perfektní kombinace. Máme opravdu štěstí, že můžeme žít ve dvou nejlepších městech na světě.

Jaká jsou vaše oblíbená místa v Evropě nebo USA? Kam ráda cestujete?
Samozřejmě Londýn, Francie a Itálie. Ale moje libůstka je Španělsko. Jako teenager jsem tam strávila nějakou dobu a mám tam velmi blízké přátele. Jet do Španělska je pro mě vždycky velká radost. Vůbec ráda cestuju. Právě jsem se vrátila z Číny a opravdu se mi tam líbilo. Mám také moc ráda Japonsko, hlavně tamní jídlo.

Která z vašich filmových rolí pro vás byla nejdůležitější?
To je vždy těžká otázka. Mám ráda své role ve filmech Emma (1996), Taková zvláštní rodinka (2001), Sylvie (2005) nebo Důkaz (2005). Samozřejmě že zbožňuji také roli v Zamilovaném Shakespearovi (1998)… a mnohé další.

EBC promo