nová Valentýnská ELLE je tu!

Elle si pro vás připravila speciální valentýnský projekt – tři české modelky vás nechají nahlédnout do svého soukromí a prozradí, co je s jejich partnery svedlo dohromady…
Možná ale patříte k těm, kdo Valentýna moc nemusejí – kolik takových mezi námi je a co je k nechuti vede, nad tom se zamýšlí Bára Šťastná ve svém fejetonu, který najdete na str. 27.
Přemýšlíte, co si vyberete z módní nabídky nadcházející sezony? Je toho hodně – můžete být za vílu, gejšu, květinářku, zlatokopku… nebo snad bojovnici? Ať už je vám blízký jakýkoli styl a nálada, ELLE vám nabídne to nejlepší.
V oblíbeném seriálu ‚jak nosit‘ vám poradíme, s čím zkombinovat saténový bomber, bohémské šaty, zvonové kalhoty nebo grafickou košili…
Rubrika Detaily vás provede doplňky a šperky – v únoru vládne bílá, ale nejen ona. Nalistujte, a uvidíte!
Nejen filmové fanoušky potěší rozhovor s režisérem Emirem Kusturicou, jehož filmy Češi dobře znají – vzpomínáte na Underground, Arizona Dream nebo Černá kočka, bílý kocour? Kusturica nyní vydává svou autobiografii s názvem Kde jsem v tom příběhu já?
Trochu jiný příběh prožila a stále prožívá studentka a modelka Julie, která se utkala s těžkou nemocí. Pomohla jí v tom prý i móda.
Velká únorová módní story se tentokrát odehrála v hlavní roli s Jessicou Biel, která ji nafotila v úchvatných pařížských kulisách.
Další módní story jsou ve znamení ‚tiché elegance‘ a extra stylu za málo peněz…
To nejlepší z líčení, vůní a péči o problematickou pleť najdete na stránkách věnovaných rubrice Krása, a konečně tak překonáte trable s pletí!
Příjemné počtení!

EBC promo