Nový účet na Instagramu, který vám vyrazí dech

Každá fanynka seriálu Sex ve městě potvrdí, že vedle hlavních hrdinek Carrie Bradshow, Mirandy Hobbes, Samanthy Jones a Charlotte York hrály podstatnou roli móda, fashion a styl. Každé scéně dodaly outfity hlavních představitelek tu správnou nezapomenutelnou sílu.

Účet @everyoutfitonsatc zachycuje každý outfit, na který si jen můžete za celou dobu šesti sezón trvajícího seriálu vzpomenout.

A kdo stojí za tímto pro nás vtipným a originálním počinem, kterému je teď pouhý měsíc a navzdory tomu má v tuhle chvíli něco přes 138 tisíc followerů? 
1. Chelsea Fairless. Designérka z New Yorku a zakladatelka internetové stránky www.female-trouble.com
"Jako teenagerka jsem byla seriálem posedlá. Miluji módu a seriál mě přiměl k tomu, že jsem se přestěhovala do New Yorku. Carrie, Mirranda, Samantha a Charlotte pro mě tehdy ztělesňovaly úspěšné ženy a chtěla jsem se jim podobat. V té době jsem i hodně kouřila trávu a u DVD jsem se seriálem proseděla celé hodiny."

2. Lauren Garroni. Je spisovatelkou, režisérkou a producentkou krátkých fashion videí, která jsou na webu www.breathless.com. Lauren je z Los Angeles.
"Na seriál jsem koukala v televizi už jako -náctiletá. Pak pomalu začala moje posedlost a musela jsem mít DVD každé série, na kterou jsem pak stále dokola koukala. Bylo to poprvé, co jsem viděla spisovatelku, které je hezká a ještě ke všemu miluje módu, stejně jako jsem ji milovala já. To mě naprosto dostalo."

Zajímalo nás v redakci, jestli se zakladatelky účtu budou také zabírat Charlottiným svetříkem od Johna Smedleyho. A ano, i ten tam je!
"Nebojíme se dokumentovat ani to nudné Charlottino oblečení. Chceme na účet dostat všechny outfity, které se v seriálu objevily. Stylistka Pat Field je geniální, a proto si každý její styling zaslouží nějaký vtipný popisek."

A co by Chelsea a Lauren poradily hrdinkám Sexu ve městě? "Miranda by skvěle vypadala v Celine v kombinaci s addidaskami Stan Smith. To by jí sedělo. A Carrie? Ty kytkované šaty a boty jako punčochy od Vetements jsou dělané jak na ni."

 Kdo je ten kluk vzadu...? Carrie a její ikonická tutu sukně. Která z vás ji neměla? Snímek obrazovky 2016 07 18 v 20.26.15 e9bd6

 

Divíte se, že Miranda uhnala Steva? Nicméně na přehlídkách na podzim zima 2016 se variace jejího stylingu určitě někde objevila.

 

Snímek obrazovky 2016 07 18 v 20.27.23 aed24

Minimalistický outfit podle Mirandy. Vedle Carrie je pro nás další módní ikonou Sexu ve městě. Miranda rulez!

 

Snímek obrazovky 2016 07 18 v 20.27.52 7ff9c

 

Holka od vedle. Samantha a její sexy outfity. Když na to máš, tak to ukaž!

 

Snímek obrazovky 2016 07 18 v 20.28.21 b1be0

 

Miranda nezklamala ani v denimu. Další ikonický look a další bod pro Mirandu. 

 

Snímek obrazovky 2016 07 18 v 20.28.38 4890a

 

A nakonec Charlotte a jeji růžový brunch, který se trochu zvrtnul...

Snímek obrazovky 2016 07 18 v 20.30.06 09834

 

EBC promo