Omládněte s dubnovou ELLE!

Leitmotivem čísla je téma Forever young aneb jak být krásná od 16 do 84 let…  A nejde o žádné teorie, ale rady a tipy opravdových žen!
Milujete módní přehlídky a zajímá vás jejich zákulisí? Jan Králíček navštívil backstage značek Christian Dior a Chanel a připravil pro vás reportáž. Dozvíte se v ní například i to, proč nechal Karl Lagerfeld přivézt do Grand Palais kus lesa… A jak slušely vybrané kousky haute couture české modelce Denise Dvořákové, si budete moci prohlédnout o pár stránek dál. Zkoušelo se a fotilo přímo v Paříži.

Krásná a mladá – pokud možno věčně… Opravdu po tom všechny toužíme? A proč? Nad tím, proč se chceme cítit mladší, než ve skutečnosti jsme, se ve svém fejetonu zamýšlí Bára Šťastná. Přečtěte si ho, uleví se vám, ať je vám zrovna dvacet, třicet, nebo padesát. A v dalším článku přestavuje Bára módní ikony, které nerezignovaly na styl ani přes vyšší věk.

Co přivane čerstvý vítr do vašeho šatníku? Začíná éra minimalismu, takže se zbavte všeho nepotřebného a zkuste se oblékat pod heslem „méně je více“.
Co je ještě nového? Přichází zkrácený top a boty bez podpatků, vládne pohodlná ležérnost a pánský styl.
Poradíme vám, jak nosit: kimonové sako, pruhované triko, klasický trenčkot, vzorované šaty a – nový šátek ELLE!

Jak to dopadne, když Helena (Mertlová) oblékne Emu (Smetanu), se dovíte na stránkách 86–89.
Bývalá modelka, nebo spisovatelka v domácnosti? Tak i tak se někdy cítí Pavlína Pořízková, kterou pro ELLE zpovídala spisovatelka Martina Formanová.
Dubnová ELLE představuje také českou módu a její podzimní vyhlídky – co chystá Klára Nademlýnská, Pavel Brejcha nebo Denisa Nová?

Velmi inspirativní je také rozhovor s legendou Jil Sander, která v něm odhaluje svůj pohled na módu, do které s úspěchem mluví už několik desetiletí.
Na jaké další osobnosti se můžete v dubnové ELLE těšit? Na herečku Julianne Moore, a samozřejmě na titulní Evu Herzigovou!
Pěkné počtení!

EBC promo