Péřovky, zvonáče, síťované punčochy! To nejzajímavější z pre-fall kolekcí podle ELLE

Na své si tentokrát přijde snad opravdu každý – ať už jste milovníkem minimalismu, grunge, nebo rozevlátých sedmdesátek. Zatímco se někteří návrháři drží i nadále svého typického rukopisu, jiní se nebáli využít příležitosti experimentovat s tématy, která jsou zrovna aktuální. A co z toho baví ELLE nejvíc?

Chanel Tentokrát svou kolekci Métiers d’Art představil Karl Lagerfeld v Římě a byla plná do tmavých tónů zahalených modelů pro odvážnou a rebelující ženu. Je to úplně jasné, síťované punčochy jsou opět v kurzu! 

CHanel 3 ec483

Chanel 4 c8583

 

Burberry Britské fashion impériumdalo jasně najevo, že kalhoty do zvonu naše šatníky jen tak neopustí. Výborně budou vypadat v kombinaci s kožichem, leteckou bundou, péřovkou i klasickým kabátem. Fantazii se meze nekladou, hlavně se nebojte kombinovat! 

Burberry Prorsum 2 402aa

Burberry Prorsum 5 544c2

 

3.1 Phillip Lim Bezprostřední, výstřední a přitom přirozená ženskost je hlavní myšlenkou kolekce Phillipa Lima. Jedním z nejvýraznějších prvků je uzel, který je zakomponován například i do vysokého pasu volných kalhot.

3.1 Philipp Lim 2 d49ef

3.1 Philipp Lim 4 d2365

 

Diesel Black Gold Kreativní ředitel Andreas Melbostad se nechal inspirovat urbanistickým a industriálním prostředím. Představil kolekci ryze v odstínech modré a černé, kde vsadil hlavně na textury materiálů. Vyzkoušejte třeba zářivý oversized bomber.

Diesel Black Gold 3 12096

Diesel Black Gold 3c8f6

 

Alexander Wang Značka Alexander Wang slaví desáté výročí a kolekcí pre-fall se rozhodl posunout identitu své značky jinam. Základem jsou nepřehlédnutelné platformy, úzké sukně a nadčasové kabáty. Wang zkrátka přidal na ženskosti a v kolekci se dokonce objevují dvě róby. 

Alexander Wang 2 42b54

Alexander Wang 3 fd844

EBC promo