Po stopách Gucci

Zajímalo vás někdy, co se honí hlavou designerovi velkého módního domu? Kdo ho inspiruje, co ho inspiruje a hlavně kde ho to nejvíce inspiruje k tvorbě? Jaké prostředí vlastně za novou kolekcí stojí? Módní dům Gucci vás právě na na taková místa nyní pozve.

Pokud jste si plánovala novoroční výlet, jen nevěděla kam, máme řešení. Vydejte se spolu s námi po stopách Gucci!

Cílém iniciativy Gucci Places je pozvat lidi, aby prozkoumali místa po celém světě, která nějakým způsobem tento módní dům inspirovala. První místo bylo odhaleno počátkem tohoto roku. Jde o zámek Chatsworth v Derbyshire v Anglii, kde se například fotila reklamní kampaň ke kolekci Cruise 2017.

Nyní značka odhaluje řadu dalších lokalit, které odrážejí estetiku i hodnoty, které jsou pro dům tak charakteristické. Cílem je povzbudit návštěvníky, aby objevili zajímavé příběhy, která daná místa mají a stali se tak součástí komunity. 

S tím pomůže i aplikace Gucci App, který vám umožní se zapojit se do příběhu každého daného místa. Aplikace je nakonfigurována tak, aby využívala geolokační služby mobilního zařízení uživatele, takže kdykoliv budete v blízkosti Gucci Place, obdržíte upozornění a pozvánku na příslušné místo. Skrze aplikaci pak můžete provést "check-in" a získat speciální odznak. Cílem je jich nasbírat co nejvíce. Půjdete do toho?

Další Gucci Places jsou: The Biblioteca Angelica, Řím, Itálie. Castello Sonnino, Montespertoli, Itálie. Maison Assouline, Londýn, Spojené království. Los Angeles County Museum of Art (LACMA), Los Angeles, Kalifornie, USA. Bibo, Hongkong. Waltz, Nakameguro, Tokio, Japonsko.

Jak vypadají se můžete podívat v naší galerii. Jen pozor: hned si budete chtít kupovat letenky.

EBC promo