Pracujeme s tím, co se nám líbí!

Dvě designérky Kristýna Javůrková se značkou Jakoby a Iva Burkertová za label Odivi začaly propagaci své módy internetovým obchodem ODD:ROOM.cz. Nejnověji se pustily i do vlastního showroomu, jehož prostřednictvím chtějí ukázat svůj osobitý vkus. Nenabízejí tu ‚jen‘ vlastní kolekce, ale i nejrůznější doplňky cizích značek určené odvážným a kreativním.

Najdete tu americkou značku bot Creative Recreation, francouzské šik brýle Nunettes Vintage, trika od Cindez nebo velmi stylový a barevný doplněk v podání velkých švédských sluchátek Urbanears. Seženete tu i magazín WAD. Absolutní novinkou je vintage sekce.

Značku Jakoby Unisex charakterizují volně střižená velká trika nebo unisex leginy. Modely Odivi se zase vyznačují výraznou ženskostí.

ODD:ROOM

Každá z návrhářek má svůj styl, ale ve dvou se to lépe táhne. Prostě inspirace a nápady přicházejí rychleji. Chcete důkaz? Na módní události CODE:MODE se ODD:ROOM prohýbal doslova ve švech.

A co ještě najdete v showroomu? Praktické módní poradenství. Navíc návrhářky vám podle vašeho přání ušijí model na míru.

EBC promo