Prague Fashion Weekend

Vyhlášená Pařížská ulice se 4. a 5. září stane centrem evropské módy. Právě tam, přímo na ulici, se bude odehrávat historicky první PragueFashion Weekend, který se koná s podtitulem Festival módy pro veřejnost.

Prague Fashion Weekend, v sobotu i v neděli 4. a 5. září vždy od 13 hodin, předvede špičkovou módu z dílen tuzemských a světových módních návrhářů i zahraničních značkových butiků. Českou republiku budou reprezentovat kolekce Evy Brzákové, Išky Fišárkové, Daniely Flejšarové, Ivany Follové, Hany Havelkové, Tatiany Kováříkové, Radky Kubkové, Mimi Lan, Brice Mensaha, Martiny Nevařilové, Jaroslavy Procházkové, Natali Ruden, Ivety Řádkové, Natálie Steklové, Hany Stocklassové, Šárky Šiškové a Ivy Šimandlové. Slovensko bude mít zastoupení v Zuzaně Bottkové.
Pařížskou ulici ozdobí 80 metrů dlouhé přehlídkové molo. Účast přislíbily nejznámější české topmodelky.

Nabitým programem, který bude moderovat Lenny Trčková, se prolnou atraktivní performance.

Vedle módních přehlídek slavných návrhářů a značek dostanou v unikátní fashion aréně svůj prostor také mladí talentovaní designéři z české a slovenské návrhářské scény. Finalisté soutěže New Fresh Style 2010 veřejnosti předvedou své originální kolekce a vítěz, o kterém rozhodne porota v čele s Liběnou Rochovou, získá zájezd do Paříže.

Celá akce bude přístupná zdarma.

EBC promo