Příprava na léto s červnovou ELLE

Jednou nohou stojíme v nejkrásnějším období roku. Už jste začali s přípravou? Skočte do toho po hlavě, začněte s výběrem svých letošních plavek. Rady, po kterých sáhnout a s čím je nosit, najdete v novém čísle ELLE. Komu taková představa nahání hrůzu, najde se v aktuálním trendu letošního léta – maxisukni. ELLE ji podrobila důkladné analýze, vyzkoušela ji v nejrůznějších variantách a kombinacích.

Než všechny celebrity odplují na svých jachtách do exotických dálek a na dva měsíce po nich nebude ani vidu ani slechu, podívala se červnová ELLE několika z nich na zoubek. Před létem přišla na řadu pravá hollywoodská blondýnka Reese Witherspoon a stoprocentní Francouz Guillaume Canet.
Koho nevzalo mistrovství hokeje, dostane ho na Slovensku něco docela jiného – módní styl v podání tamější známé spisovatelky a moderátorky TamaryHeribanové.

Červnové ELLE ovšem neprozradila své tajemství jen tato jedinečná Slovenka, ale i modelka Daria Werbowy. S receptem na božské tělo se jí svěřila během focení. A kdyby vám při shazování kil před létem nepomohly rady topmodelky, zkusit můžete něco alternativnějšího – hubnutí v měsíčních lázních. O nich a o mnohém dalším se dočtete v červnové ELLE.

EBC promo