Připravte se na jaro s novou ELLE…

Březnové vydání nové ELLE na vás dýchne první náznaky jara. Oranžově zářící Coco Rocha, nejžhavější modelka sezony, vás uvítá hned na obálce. Uvnitř nového čísla vás pak naučí, do čeho se v březnu obléknout. Vítejte v sezoně barev, minimalismu a optimismu! Kromě zářícího fotoeditorialu se můžete těšit i na rozhovor s touto múzou Jeana Paula Gaultiera, podle které se „modelky s vlastním názorem mají mnohem větší šanci prosadit“. Souhlasit i nesouhlasit můžete v březnovém vydání ELLE.

Kromě šatníku si na jaře zaslouží vzpruhu i váš organismus. Nejjednodušší způsob, jak mu pomoci ze ‚zimního deliria‘, je změna jídelníčku. A abyste v tom nezůstala sama, zapojil se i tým ELLE a podrobil zkoumání své stravovací návyky. Jestli jste zvědaví, co jí redaktorka Anna Hubínková nebo fashion and beauty consultant Jan Králíček, a jestli je jejich jídelníček podobný tomu vašemu, zaostřete na článek Můžeme jíst (alespoň trochu) jinak? A nemějte strach, i Báře Šťastné připadají „lidé, kteří se zapomenou najíst, tak trochu z jiné galaxie“. Uff, evidentně žijeme na stejné planetě. Kromě jídelníčku velké části redakce budete mít také možnost nahlédnout na pracovní stoly redaktorů. Dodržuje šéfredaktorka Andrea Běhounková pořádek, nebo preferuje ‚kreativní chaos‘?

Kromě toho vám ELLE poradí, jak se stylově obléct do práce, a nešlápnout přitom vedle. Jste podnikavá dívka, rebelka, pohodářka nebo módní gurmetka? Najděte svůj styl na stránkách březnového vydání. Kromě tipů od redakce se můžete nechat inspirovat také nejpůsobivějšími tvářemi dneška. Pro lepší orientaci pro vás ELLE spolu s odborníky vybrala komety a stálice módního nebe. Je mezi nimi ta vaše?

Mimo to vás určitě zaujme rozhovor s Danem Bártou a Darou Rolins. Dozvíte se také, jak Denisa Nová oblékla křehkou primabalerínu Darju Klimentovou, jak vybrat ty správné razantní boty nebo jak ukončit smůlu na chlapy. Že to nejde? S malou pomocí březnové ELLE určitě ano.

EBC promo