Seznamte se s Charlesem Guislainem

Bylo mu pouhých patnáct, když se poprvé objevil na přehlídce Garetha Pugha v roce 2008.

Tento školáček na sebe okamžitě strhl pozornost velmi nevšedním stylingem – v kabátu od Martina Margiely, ověnčeného řetězovým náhrdelníkem Rada Hourani a na platformách od Ricka Owense působil jako z apokalyptické vize světa.

On sám sebe nazývá ‚goth kontrapunkt k Tavi‘, ale pravdou je, že nemá ani svůj blog. Jeho kouzlem je pouze to, že vášnivě miluje módu a díky svým nevšedním stylingům je zkrátka nepřehlédnutelný.

Objevil ho kultovní módní novinářka Diane Pernet a ihned se stal módní múzou italské Vogue a miláčkem na YouTube, kde můžete najít video, v němž vám poradí, jak se dostat na nejprestižnější přehlídky (podle něj úplně stačí, když se postavíte ke vchodu).

Stejně jako Tavi, i Guislain je i přes svou slávu v módních kruzích poměrně skromný a pokorný. „V módě existuje příliš mnoho hrubých jedinců, ale lidé by neměli zapomínat, že móda by měla být především zábava,“ nechal se slyšet.

Charles o sobě říká, že móda ho poprvé zasáhla už ve třinácti letech, když spatřil kšandy od Dior Homme, které navrhl jeho idol Hedi Slimane.
Teď je mu sedmnáct, a jak říká, koketuje s tím, že by se ze scény stáhl. „Musím utéct životu v Evropě, teď se tu trochu nudím.“

EBC promo