Sláva! Slevy!

V kamenných obchodech i na on-line storech odstartovaly letní výprodeje. Každá značka, portál či návrhář si určuje vlastní výši slev i den spuštění. Pokud tedy toužíte po high-end úlovku, je dobré taktizovat a prověřit více zdrojů.


Do čeho jsme se zamilovaly my?


Andrea Běhounková, šéfredaktorka ELLE

Dneska jsem si koupila ve slevách tyhle šaty Gucci. Zamilovala jsem se do nich, už když je měla na sobě Linda Vojtová v prosincové ELLE, a teď jsem je objevila v butiku v Pařížské ve slevách. :-)

Picture_4

Barbora Šťastná, editorka ELLE
Už jsem si pořídila. Pyžamo Rosie for Autograph z Marks & Spencer, sleva z 1999 na 899. Ale nevypadám v tom jako paní na obrázku. :)

rosie

Lucie Kochová, šéfredaktorka ELLE.cz
Já si počkám do pondělí, kdy vím (z důvěryhodného zdroje), že půjdou tyhle nádherné brýle do slev na e-shopu www.bohemic.com. 
Model Red Stripe od Sheriff & Cherry je přesně v mém stylu – ještě přemýšlím nad leopardími Wild Cat Citrine, ale co, ve slevě si koupím obojí. Ráda kupuju sezonní zboží, ale nikdy nepodléhám jen výstřelkům. Vždycky sázím na takové kousky, které budou šik i za rok za dva. Pak mě hřeje u srdce i pocit, že mám kvalitní věc a za super cenu.

Adéla Pěničková, redaktorka ELLE.cz
Po nedávném pohřbu mého iPhonu, který utrpěl smrtelnou ránu, protože jsem ho nosila na punk bez pouzdra, jsem se polepšeně rozhodla novému nástupci dopřát pohodlí jemné kůže se zrcadlově obráceným monogramem G. Pouzdro ze světle fialové kůže Gucci může být vaše (a moje) díky Net-a-porter.com.
Picture_2_copy

Jana Kopřivová, šéfredaktorka Apetitonline.cz
Těším se na slevy slunečních brýlí a legín s psychedelickými vzory. Můžu si tak pořídit i ulítlejší kousky, na které bych za původní cenu nenašla odvahu. A doufám, že konečně narazím i na své vysněné letní šaty, nejlíp hned troje do sbírky!

Valentina Tesařová, externí redaktorka ELLE.cz
V létě se chystám trochu cestovat, tak slevy pojmu výjimečně prakticky. Cestovní pouzdro & Other Stories je totiž přesně to, co už pár let potřebuji. Konečně se za mnou nebudou vytvářet fronty cestujících, kteří (ne)trpělivě čekají, až ze své přeplněné kabelky konečně vyhrabu pas. A jet lag mi na rychlosti většinou opravdu nepřidává. Přispěji tak vlastně k hladkému chodu mezinárodních letišť.

Chcete si také pořídit nějakou maličkost? Pak rychle do letní soutěže s ELLE.cz, kde si dnes můžete zahrát o vouchery. Hodně štěstí!

EBC promo