Tajemství šatů Kirsten a Marion. Takhle se dělá haute couture

Než se hvězdy objeví před stovkami fotoaparátů a TV kamer na Francouzské riviéře, musí si pečlivě vybrat ty nejdokonalejší šaty. A kde jinde byste hledali to nejlepších z nejlepšího než na pařížské Avenue Montaigne. Konkrétně v čísle 30. Zde totiž sídlí ikona francouzské haute couture - Christian Dior.

V horních patrech elegantního domu, kam má přístup jen malá skupinka vyvolených, se dělají všechny ty úžasné modely, po kterých všichni toužíme. V době mezi přehlídkami tu ty nejlepší švadleny ručně, steh po stehu, vytvářejí šaty na míru. Když přijde zakázka pro dvě superstar filmového plátna, víte, že výsledek dostane všechny do kolen a šaty zaplní stránky časopisů a hlavně strhnout lavinu na Internetu.

Přesně to se stalo, když se členka poroty, krásná Kirsten Dunst objevila na prvním veřejném focení v Cannes a pár dnů poté vystoupila Marion Cotillard po schodem do paláce na La Croisette.

Pojďte se spolu s námi podívat, jak se dělali žluté šaty pro Kirsten a zlatá róba pro Marion, která na sebe strhla veškerou pozornost na premiéře filmu "From the land of the moon".

Užijte si exkluzivní pohled do zákulisí haute couture. Je to opravdu zážitek. This is couture, baby!

EBC promo