TOP čeští designeři na jednom místě

Česká móda se konečně stává dostupnější a dostupnější a kdo si chce letos Mercedes-Benz Prague Fashion Week užít oblečený v outfitu od českých návrhářů, klidně může. Ani nemusíte začít zběsile obíhat designerské showroomy a butiky po celém městě – nejjednodušším způsobem je právě teď navštívit Kotvu.

Tento víkend totiž ve 4. patře v Bibloo concept store odstartoval pop-up 10 TOP českých návrhářů a vybere si v něm úplně každý. Udělat si radost můžete něčím od značek CHATTY, Daniela Pešková, Imreczeova, Jan Cerny, Kateřina Geislerová, LaFormela, Lukas Machacek, Michael Kovacik, Miro Sabo či Petra Ptáčková až do 26. března.

Zajímá vás spíše co si tito a další návrháři připravili na nadcházející sezónu? Tak to rozhodně nevynechte RE-SEE showroom supported by Nespresso & ELLE příští čtvrtek. Kromě přehlídek si nové kolekce přímo z mola můžete prohlédnout i hezky zblízka, potkat se u toho s designery a svůj nejoblíbenější kousek si rovnou objednat, dát si skvělou kávu v baru, který navrhlo duo Jan Plecháč a Henry Wielgus anebo se třeba podívat do zákulisí našeho focení. Ve čtvrtek tam totiž nebude chybět ani celý tým ELLE a kromě odprezentovaných kolekcí budete mít možnost se podívat i n to, jak vzniká exkluzivní fashion story do podzimního čísla.

Tak nezapomeňte: 23. března od 10 do 17 hodin3. patro v OD Kotva. Nestíháte? Nevadí. Sledujte #fashionwhatELLE na Instagramu i Facebooku a nic vám neunikne!

 

EBC promo