Vydraženo!

Jedna z nejstylovějších módních dražeb je u konce. V aukci bylo celkem 40 kusů oblečení a doplňků, které patřilo herečce Audrey Hepburn. Už jsou prodány a to za 268, 320 liber. O aukci se postarala její kamarádka Tanja Star-Busmann. Tanja šaty a doplňky své kamarádky roky uchovávala u sebe doma, teď si je ale budou moci prohlédnout lidé po celém světě. Poputují totiž do muzeí v různých zemích, ale také k soukromým sběratelům.
Nejdražším luxusním kouskem v aukci byly nezapomenutelné krajkové koktejlky od Givenchy, které měla Audrey na sobě při natáčení filmu Jak ukrást milión z roku 1966. Ty se prodaly za neuvěřitelných 60 tisíc liber. Dalším skvostem byly tyrkysové saténové šaty od Givenchy z kolekce podzim/zima 1966. Jejich cena? Rovných 18 tisíc liber.
Tanja Star-Busman tisku prozradila, že má radost, nejen z toho, že všechny tyto nádherné róby a doplňky konečně budou moci být světem obdivovány, ale také proto, že tímto mohla pomoci nadaci Audrey Hepburn. Polovina z výtěžku aukce, která probíhala také na internetu, půjde totiž na nadaci věnovanou dětem. Patronkou nadace byla právě Audrey.

EBC promo