Zažijte explozi barev s aprílovou ELLE

Svět módy má jasno: v jarní sezoně to bez zářivých barev nepůjde. ELLE pro vás našla ty nejlepší kousky v růžové, červené, modré i žluté a otestovala několik z nich na vlastní kůži. V další špionáži nahlédla do šatníku slavných módních blogerek. Inspiraci tu najde každý. A koho baví poznávat styl známých tváří s osobitým vkusem a zároveň nakukovat věcem pod pokličku, užije si i návštěvu u šéfredaktorek ELLE a ELLE.cz. Otevřely dveře svých šatníků a prozradily, co v nich zabírá nejvíc místa, co je jejich nepostradatelným základem nebo VIP přírůskem.

ELLE pouzdro na notebook

S dubnovou ELLE poznáte blíže mocné ženy světa módy i několik českých hereček, které právě teď zažívají významnou chvíli své kariéry. Netradičním způsobem si osvěžíte fashion weeky na sezónu jaro/léto 2011. Čtyři vyvolení se jich zúčastnili a naštěstí pro nás si svůj poznámkový blok doma nezapomněli.
Pátračku po nejnovějších dietách zastavte – ELLE je našla za vás. A hned je vyzkoušela. K tomu otestovala několik zeštíhlujících procedur i poslední novinky ve fitnessu.
Na závěr pak z celého světa posbírala tipy na luxusní bydlení za málo peněz. Stačí vám 700 korun na noc a na Šrí Lance, v New Yorku i Londýně se ubytujete jako králové.

K nové ELLE dostanete dárek – pouzdro na notebook a dokumenty v exkluzivním designu od Lely Geislerové. Na výběr jsou dvě barvy. Šedá a černá.

EBC promo