Odhaleno! Ivana Mentlová navrhla kolekci pro Karu Trutnov

Pokud milujete jeji kožené bundy stejně jako my, pak ve vás tato zpráva vyvolá podobný nával adrenalinu. Ivana Mentlová navrhla limitovanou kolekci kožených oděvů pro tradiční českou značku Kara Trutnov a pro letošní léto nás naladí na rock’n’rollovou vlnu. 

„Chtěla jsem vytvořit mladistvou kolekci v rockové náladě. Jedná se o základní střihy bund na léto, z velmi jemného materiálu, který je lehký a zároveň se dokonale přizpůsobí postavě,” vysvětlila Ivana Mentlová.

Kara by Ivana Mentlová tvoří tři pánské střihy bund a košil. V dámské linii najdete taktéž tři střihy bund a navíc sako, trenčkot, košili, kraťasy a dva střihy sukní. Modely jsou vyrobené z odlehčené kůže a semiše, proto je snadné je vrstvit. Navíc díky volbě neutrálních barev (černá, grafitově šedá, khaki nebo béžová) v přírodních tónech je lze i snadno kombinovat.

Jak si poradit se stylingem?

„Modely kopírují postavu, ale je na každém, jakou velikost zvolí a jak jednotlivé modely budou působit. Pánské střihy lze použít i jako unisex, tím pádem se z nich v dámském šatníku stávají oversize modely,“ vysvětluje návrhářka.

Sukně mají dvojitá poutka, takže je lze nosit na bocích nebo páskem stáhnout v pase. U kraťasů můžete ohrnout nohavice a nechat tak vykukovat kapsy. K rockovému stylu samozřejmě patří i nezakončené lemy sukní, vintage efekt a stínování kůže. 

A bonus navíc? Čím déle budete kousky nosit, tím lepší patinu budou mít.

EBC promo