Říjnový fashion newsfeed: To nejaktuálnější ze světa módy

Na brusle!

Módní dům Chanel odhaluje svou letošní kolekci Coco Neige 2023/24, která nositelku zahřeje nejen v mrazivých měsících. Kousky z hravé zimní kolekce na sebe nevzal nikdo jiný, než dlouholetá přítelkyně a ambasadorka domu, herečka Lily-Rose Depp. Zachytil ji tak na fotografiích plných hry světla a stínu fotograf Mikael Jansson. „Když jsem slyšela, že budeme fotit na kluzišti, nemohla jsem si pomoct, ale vzpomněla jsem si na Ice Princess, film, na který jsem se jako malá holka vždycky dívala, a říkala jsem si: Já chci být taky bruslařka! Nikdy jsem za tím snem nešla, ale ten film jsem milovala,“ svěřuje se Lily-Rose Depp. „Nejlepší na focení bylo prozkoumat kolekci v tak zábavném prostoru a obout brusle. I když nejsem nejlepší bruslařka na světě, byla to opravdu zábava,“ dodává herečka. Kampaň ilustruje přirozené spojenectví mezi sportem a módou a představuje mladistvou, ženskou linii navrženou pro sjezdovky i taneční parkety.

 

Vidím to barevně

Kateřina Geislerová odhalila svou nejnovější kolekci, která je – tak, jak už má ve zvyku – plná barev. Výrazné barvy se staví do kontrastů, které spolu v hravém protikladu nacházejí dokonalou shodu. Hořčičně žlutá, ostře růžová i sytá červená, každý milovník pestrosti si zde přijde na své. Kolekci dominují trench kabáty v klasické pískové barvě, lahvově zelené či banánově žluté, které se ihned staly bestsellerem zvýrazňujícím ženskou siluetu. K aktuální kolekci byla rovněž nafocena kampaň, jejíž ústřední postavou se stala herečka Simona Lewandowska. Série fotek s retro nádechem vznikla v unikátních prostorech Gabriel Loci. Chcete-li kolekci vidět celou, můžete si domluvit osobní setkání s návrhářkou v jejím novém showroomu.

Kateřina Geislerová

 

Do výšin, dál, až do hor

Kolekce (nejen) pro lyžaře LV Ski se vrací jako kombinovaná dámská a pánská linie, která přináší aktivní styl a špičkovou všestrannost. Inovativní technické materiály zdůrazňují odvážný, štíhlý vzhled pro ženy a výkonný design, který se rozšiřuje napříč pánskou řadou. Od sofistikovaných alpských kompletů s přilbami a lyžařskými maskami Monogram až po siluety, které vyniknou pod sjezdovkou, Louis Vuitton posouvá lyžařské a après ski oblečení do nových výšin. Součástí kolekce oděvů a doplňků jsou i speciální snowboard s ledovcově šedým vzorem a pár lyží Monogram, každá s výraznou červenou spodní stranou a ručně vyráběné ve francouzských Alpách.

Louis Vuitton

 

Jennifer Lopez to sluší

Jennifer Lopez se svlékla do spodního prádla, ovšem nic lechtivého v tom nehledejte. Naopak. Opět spojila síly se značkou Intimissimi v roli globální ambasadorky a spolu s ní odhalila druhou kapitolu spolupráce a zároveň kolekci „This Is Me... Now“Název je přímo inspirován nadcházejícím albem hudebnice „This Is Me... Now“, které reflektuje její životní transformaci a cestu osobního rozvoje. Vystihuje podstatu jejího vývoje, sebereflexi a přijetí jejího pravého já. Cílem kolekce bylo vytvořit jedinečnou řadu spodního prádla, která by dokázala propojit smyslnost a eleganci, které jsou ženám vlastní. Kolekce vytvořená Jennifer Lopez pro Intimissimi ztělesňuje společnou ambici pomoci každé ženě cítit se smyslná, sebevědomá, autenticky ženská a nepopiratelně krásná svým vlastním osobitým způsobem a být hrdá na to, že může vyjádřit svou jedinečnost. Zda se podařilo, posuďte sami. Ale to, jak to Jennifer Lopez sluší, je jasným důkazem.

Jennifer Lopez pro Intimissimi

Jak jste slavili 20. narozeniny vy?

Oslava dvacátých narozenin je významným milníkem. Jak jste ji oslavili vy, když jste se z náctiletých překlenuli do svých twenties? Módní značka Tezenis zrovna toto jubileum oslavila, a rozhodla se učinit tak ve velkém stylu. Spolu s ní jsme se vydali na Baleáry na ostrov oslavami proslavený. Narozeninová oslava se konala na Ibize, jejíž pláže, průzračné moře, vynikající jídlo, proslulé večírky, a mezinárodní atmosféra jsou ideálním místem pro navození letní atmosféry. Dějištěm se stal klub Destino Pacha, kde spolu s hosty z celého světa značka oslavila základní své prvky s heslem „Music for the Body”. Hudba pro tělo i mysl hrála ústřední roli během večera plného živých vystoupení a špičkových DJů. Mezi vystupujícími hosty byli i Emma Smetana a Jordan Haj, kteří se předvedli se svým dynamickým představením a roztancovali celý dav.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Od rána do noci

Světlo světa právě spatřila kolekce kožené obuvi a doplňků Day to Night značky Gino Rossi, která vyváženě spojuje to, co je módní v ulicích i na přehlídkových molech. Minimalistická obuv a kabelky v kvalitní pevné kůži, kousky, které nositelka může používat od rána do noci. Univerzální doplňky jsou vytvořeny tak, aby obstály v městských podmínkách, ovšem zároveň byly dostatečně elegantním kouskem pro večerní setkávání. Novinky jsou jako stvořené pro ženy, které oceňují všestrannost v módě a chtějí, aby se jejich šatník skládal z krásných, ale funkčních kousků, hodících se do práce i na neplánovaný večer venku s přáteli.

Gino Rossi

 

Zrodila se Louise

Nejnovějším dílem návrhářky Zuzany Spustové je zároveň její dosud nejosobnější kousek. Když Zuzana v roce 2011 porodila své první dítě, dostala plastový nemocniční náramek. Od té doby snila o vytvoření náramku, který oslaví narození. Zrození, ve smyslu fyzickém, ale i duchovním. „Mateřství je zážitek, který v sobě nese potěšení i bolest. Ne jako protiklad, ale místo toho jako jádro toho, co znamená být matkou.“ Náramek je svým názvem a asymetrickým tvarem inspirován imaginární nejlepší kamarádkou Louise. Pro Zuzanu byla zásadní při zvládání složitosti stát se matkou a tak ji dále následuje ve formě šperku. Louise přichází v pěti různých verzích dostupných ve třech barvách 18k zlata, v růžové, bílé a žluté, zdobených diamanty či čirých provedeních. Louise začíná na velikosti 14 a je k dispozici i ve větší velikosti, vhodné i pro muže.

SPUSTOVA

 

Anya září

Šperkařská značka Tiffany & Co. odhaluje novou kampaň High Jewelry, která představuje skvostné šperky Schlumberger by Tiffany zdobící ambasadorku značky Anyu Taylor-Joy. Nejnovější kampaň představuje moderní pojetí klasického hollywoodského stylu a dialog mezi dědictvím a moderností prostřednictvím výjimečných diamantů a vzácných drahokamů. Ztělesňuje jedinečné umění, nenapodobitelný styl a řemeslo, které definuje Tiffany & Co. již 186 let.

Tiffany & Co.

Zdroj: autorský článek za použití archivu zmíněných