MBPFW FW18 street style: Den 1

Už je to skoro tradice. Na březnovou edici pražského týdne módy se počasí vždy rozhodne otestovat návštěvníky. Jak moc to kdo umí s vrstvami? A kdo má tu nejkrásnější péřovou bundu?

Kromě sněhu a zimy a (až na výjimky) adekvátního oblečení ale přinesl první den také spoustu jiné krásy. Svou prací všechny hned na začátek nadchli studenti Ateliéru Designu Oděvu a Obuvi na UMPRUM. Hned po nich následoval Lukáš Krnáč a jeho – také již tradičně – "crazy" kolekce a výbuch energie, tentokrát v duchu amazonských pralesů.

Po pauze následovala pravděpodobně nejočekávanější přehlídka dne. Duo Zdenka Imreczeová a miláček street style davu Jan Černý. Obě kolekce bychom nejraději rovnou měli na sobě!

Ne jinak tomu bylo i u něžné kolekce plné pletenin Denisy Nové a svůj triumf opět dokázaly také holky z Chatty.

Na všechny kolekce od prvního looku až do posledního se můžete podívat na Facebooku MBPFW. Na to, kdo z příchozích zvládl být cool i v -4°C se zase podívejte v naší galerii plné street stylu od naší talentované Anety Vrkotové.

A nezapomeňte sledovat také náš Instagram! Každý den přidáváme fotky a videa přímo z místa dění. A dnes vás vezmeme i do zákulisí. Těšíte se?